Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Létezik, hogy egy megalázott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy egy megalázott, csalódott állapot hatására meleggé váljon egy pasi?

Figyelt kérdés
Iszonyatosan csalódtam, egy nőben, aki megalázott és a végletekig kihasznált. Azóta egyszerűen nem tudok a nőkre kapcsolati szinten tekinteni. Viszont egyre inkább vonz az alternatív szexualitás, amit eddig nem éreztem. 29 éves vagyok, ez 4 éve történt, azóta nem is tudok a nők felé közelíteni, de egy pasival meg nem tudnék kapcsolatot, mégha a szexet ki is próbálnám. Mi lehet ez?

2013. márc. 20. 11:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Bizony lehetséges! Én ugyan így jártam egy fiúval! :| De elhessegettem a leszbi gondolataimat! :)) És rájöttem,hogy csak is pasik érdekelnek! :D
2013. márc. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem eddig is benned volt, csak nem foglalkoztál vele, mert egyszerűen ez van "belénk tanítva" hogy heterok vagyunk. Most pedig elkezdtél nézelődni... De azért szerintem a nők felé is nézelődj, nem mindenki egy szemétláda!
2013. márc. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha érzel ilyet, akkor szerintem már korábban is benned volt, csak a csalódás hozta felszínre.

Szintén csalódtam már a férfiakban eleget, nem volt még boldog kapcsolatom egy rövid ideig se, és hiába mondtam azt párszor, hogy leszbikus leszek, nem gondoltam komolyan, mert én egy másik nőhöz nem tudnék vonzódni.28/n

2013. márc. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Csalódtam már nőben elég nagyot, de meg sem fordult a fejemben hogy pasikkal kezdjek. Szerintem ez benned volt eddig is, felesleges a nőkre fogni a férfiak iránti vonzódásod.
2013. márc. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem érzem magam férfinak! Sosem voltam egy erős férfias személyiség, mindig is érzékenyebb voltam, ami elégé rá is nyomta a bélyegét a kapcsolataimra, de, ha egy nővel beszélek egyszerűen a félelem mellett azt érzem, hogy nem vagyok elég férfi.
2013. márc. 20. 11:25
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Minimum biszex vagy attól függetlenül hogy hogyan bánt veled az a nő.
2013. márc. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Komplikato ***** válasza:
81%
Szerintem simán biszex vagy és ez hozta elő belőled. Mondjuk ha hinni lehet Alfred Kinsey kutatásainak, akkor a felnőtt emberek 70%-a így vagy úgy ebbe a fura részbe esik a skálán.
2013. márc. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
30%
Inkább agyilag beteg. Tedd már túl magad rajta, mintha más sose csalódott volna. Úgy csinálsz, mintha csak körülötted forogna a világ. Mozdulj ki és ismerkedj! Engem is sokan átvertek, csalódtak, de attól még nem kezdtem el vonzódni a saját nememhez. Elég gáz hogy 29 évesen itt sajnáltatod magad.
2013. márc. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%

Nem tudom lehetséges.

Elvileg azok az emberek is homoszexualissá válhatnak, akiket gyerekkorukban zaklattak, megrontottak.

Van egy 30 éves férfi ismerősöm, 11 éves korában megcsinálta őt két pasi aztán azóta meleg állítása szerint.

2013. márc. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
21%

Az ilyen max. egy alkoholista, depressziós, nőgyűlölő s*ggfej lesz, nem pedig ratyi.

Ezt csak egy szar kifogásnak akarod használni.

2013. márc. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!