Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek hogyan lépjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan lépjek tovább illetve felejtsem el?

Figyelt kérdés

párommal 14 hónapig voltunk együtt,idén januárba szakítottunk.de a szakítás előtt pár nappal az összeköltözést illetve a kisbabát tervezgettük,nézegettük milyen dolgokra lenne szükségünk a lakásba.2 nappal később összeszólalkoztunk mert nem tudtam neki pénzt adni,majd 1hétig alig beszéltünk,ezalatt ő egy másik sráccal elment fürdőzni ez a srác vett neki ruhát,telefonját feltöltötte.ez a lánynak "tetszett"..majd 3 nappal később ezzel a másik sráccal volt párkapcsoaltba,illetve mindenhol megoszotta h ők együtt vannak...szerintetek ezen h tudnám magam túltenni ? illetve jön-e egy lány akit ennyire szerethetek,és tényleg komolyan gondolja velem nem csak hazudik ?

24 f



2013. márc. 20. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:

sajnállak srác, ezt még elolvasni is fájt

próbálkozz más csajokkal, találj ki valami új hobbit vagy bármi mást ami elveszi a figyelmedet erről a sz@rról

2013. márc. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

az a baj, ez a csaj nem szeretett, Te pedig fülig szerelmes voltál, ezért nem vetted észre ő csak kihasznál Téged,

próbáld meg elfelejteni, abból indulj ki, hogy még most jobban jártál, mint ez később derült volna ki

menj sportolni, az segíteni fog N

2013. márc. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez a csaj egy pénzéhes r. Ha már ennyitől más karjába vándorol,mi lenne ha összeköltözve támadnának anyagi gondjaitok??! Nem együtt oldanátok meg,hanem megint repülne máshova.Nem éri meg szenvedni miatta.
2013. márc. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen van benne valami h pénzéhes,ő soha nem dolgozott otthol várja a "megoldást".illetve engem az zavart h még csak a hajlandóságot sem láttam benne h elmenjen dolgozni...
2013. márc. 20. 12:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj mostmár hogy nem egy ilyen nőtöl lesz gyereked,és életreszóló kapcsolatod. A jó oldalát nézd a dolgoknak, és hát ilyen helyzetben ebből több van. Pár hét múlva elmúlik a szerelem,mert rájössz,hogy ilyen nőt igazán nem is lehet szeretni.
2013. márc. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy cipőben járunk :6 csak én 17 éves vagyok :( de a pénz az igazi úr a nőknél, nem akarta h mennyek dolgozni a volt bnőm, deazért elvárta h mennyek vele moziba meg ide oda, de még is miből? szánalmasak tudnak lenni a lányok, de leszartam és mentem dolgozni.
2013. márc. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én is a tenyeremen hordoztam mindent megadtam neki amíg tudtam...de amikor nem volt miből ő másik srácot válaszott mert az tetszett neki h az a srác tud rá költeni..csak más kérdés mikor a srác is észre veszi h csak a pénzért kell...végülis fáj mert fáj de örülök neki legbelül h így alakult,és tudom a szívem mélyén h sokkal de sokkal jobbat érdemlek
2013. márc. 20. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!