Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátnőm "el akar hagyni"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm "el akar hagyni" mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A következő problémám lenne.. nem kis dolog ezért kérem komolyan válaszokat szeretnék.

Szóval az van, hogy kb fél éve járok egy lánnyal eléggé szerelmes vagyok meg ő is de nem rég kapott egy lehetőséget, hogy mehetne külföldre melózni, Németországba és most gondolkodik, hogy kimenjen e vagy sem..de hát 2000 euros fizetésért ki az a hülye aki ne menne ki... hát én, én nem hagynám itt a szerelmemet a pénzért, mert nem fontosabb nekem, persze ez én vagyok és nem ő.. pénteken derül ki hogy mi lesz, de egyszerűen nem birok várni már a falra mászok és nem tudok semmit se csinálni, voltak köztünk surlódások meg stb, de melyik kapcsolatban nincsenek, de mindig megbeszéltük a dolgokat, én mondtam hogy kitartok mellette ha nem örökre megy de kitudja.. szerintetek elhagyna ezért és kimenne dolgozni inkább? tudom van az a mondás, ha szeretsz valakit engedd el, de én nem tudom elengedni mert szerelmes vagyok belé, ezt neki is mondtam már. de fogalmam sincs mit csináljak ilyen helyzetben és egyáltalán mivel nyugtassam meg magam. kérlek segítsetek. :(



2013. márc. 20. 23:51
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy én vagyok a fiú.
2013. márc. 20. 23:52
 2/11 anonim ***** válasza:
úgy csináltok, mintha Németország a világ végén lenne......
2013. márc. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

mivel bnő reméltem h fiú vagy:D

am annyira nem hosszú a kapcsolat, és van egy olyan érzésem h nem szeret téged igazán, hiszen ha másképp lenne itthon vállana munkát és nem N.o.-ban

Az kár h a korotokat nem írtad le...de szerintem nem sokkal lehettek 20 éven felül...így végülis megértem a lányt is h nem akarja kihagyni a lehetőséget.

tehát a tanácsom h nincs tanácsom mert ebben csak ti dönthettek:D

2013. márc. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
mi az, h ha szeretné, akkor itthon vállalna munkát? :D ez nem ezen múlik. nem köthetsz SENKIT se magadhoz!!
2013. márc. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ilyen alapon te is szerethetnéd annyira, hogy utánamenj.
2013. márc. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

hát nem tom de én 3 évet voltam együtt az exemmel és lett volna lehetőség külföldi munkára de nem tettem meg mert csak félévente jöhettem volna haza

jó így utólag megbántam de akkor a szerelem elvakított:D

2013. márc. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
ŐŐő.. hozzáteszem, hogy mi most is távkapcsolatba élünk, van köztünk 300 kilóméter, de hetente találkozunk, és szó sincs arról, hogy magamhoz kössem, csak egyszerűen nem birnám elengedni.. itthon nem talál munkát, meg magyarba.. pff, és igenis tudom, hogy szeret engem, hisz vele vagyok, érzem. Németbe nekem nem lenne munkalehetőség és nem is tudnék utánamenni, mert én itthon dolgozok.
2013. márc. 21. 00:07
 8/11 anonim ***** válasza:

300km,távkapcs?

akkor jóhogy megy,ez nem egy komoly kapcsolat.

csak sajnos úgy látszik ez neki egyértelmű,neked meg nem.

2013. márc. 21. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ha nem lenne komoly nem lenne szerelmes... és nem is vágott volna bele a kapcsolatba ha nem gondolta volna komolyan.
2013. márc. 21. 02:10
 10/11 Baccardi01 ***** válasza:
Nem tudom, hogy mennyi időre megy ki, de biztos fog haza járni időnként és akkor találkozhattok. Tudom, hogy ez gyenge vigasz, de nem tudok jobbat írni neked.
2013. márc. 21. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!