Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan kérjek bocsánatot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérjek bocsánatot?

Figyelt kérdés
Novemberben csúnyán összevesztem a barátnőmmel (megcsókoltam egy másik lányt, őt pedig még soha) és mostanra szakított velem. Nagyon szeretem, hogyan kérjek bocsánatot?

2013. márc. 21. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
ha tényleg szeretnéd nem lettél volna ilyen barom...
2013. márc. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lehet hogy megbocsát neked, de el feledni nem fogja.. Hülye voltál, és örülj annak ha még egyáltalán szóba áll veled.:D

17f

2013. márc. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha szeretnéd nem tetted volna meg.

Amúgy meg megcsókolni egy másik lányt elég gáz,főleg hogy őt még nem. Szerintem esélytelen.

2013. márc. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Baccardi01 ***** válasza:
Hát, ha már megtörtén, megtörtént. Változtatni nem tudsz rajta. Próbáld meg felhívni, vagy sms-t küldeni neki, hogy nagyon megbántad, amit tettél, de csak őt szereted mindig.
2013. márc. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
csak őt szereti...ezzel a csaj kitörölheti a seggét,ha tényleg szeretné nem lett volna ilyen f*sz,ez egy csajnak sem jó indok
2013. márc. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hogy lehetett a barátnőd, ha még nem is csókoltad meg? :D

Hülyeség a kérdésed... jöjj össze azzal, akit igazán szeretsz... azaz akit megcsókoltál! :)

2013. márc. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló, miből gondolod, attól még, hogy valakit megcsókolok szerelmes vagyok belé?
2013. márc. 22. 21:11
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor hülye vagy... csak azt feltételeztem, hogy nem! :/

Kicsit furcsa vagy, hogy azt megcsókolod, akit nem szeretsz, akit meg szeretsz azt meg nem... :/

2013. márc. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!