Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csináljak? A volt barátomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? A volt barátommal akivel egy évig jártunk már lassan egy éve szakítottunk.

Figyelt kérdés
Mindig az volt, hogy lefeküdtünk de nem jártunk. Aztán most volt télen egy másik barátom, de őt nem tudtam megszeretni így nem is feküdtem le vele. Miután szakítottam az új barátommal, a régi megint elkezdett keresni. Írta, hogy szeret..lefeküdtünk valamelyik nap..én ma rákérdeztem, hogy ez most azt jelenti, hogy együtt vagyunk? Ő meg azt válaszolta, hogy nem tudja, mert csak én tetszek neki, és nem is akar mással lenni, és azt se akarja, hogy én mással legyek. De akkor miért nem akar velem lenni? Lécci ne azt írjátok, hogy hagggyam és felejtsem el, mert egyszerűen nem tudom elfelejteni. Szerintetek tényleg nem tudja, hogy mit akar? És mit tudok tenni azért, hogy felfogja, hogy kellek neki? Köszönöm előre is a válaszokat!

2013. márc. 21. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Veszett fejsze nyele.
2013. márc. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Alakul a kapcsolatotok, de a barátod még bizonytalan.

Lehet, hogy megerősítést vár tőled. Ne dacoskodjatok egymással, és akkor újra együtt lesztek.

2013. márc. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem olvasva erről legelőször az jutott eszembe, hogy fél. hogyha azt mondja együtt vagytok akkor majd vinned kell ide oda. esetleg nem mer felvállalni vagy valami ilyesmi.


nekem is volt ilyen, csak én nem tűrtem el 1 évig. 4 hónapig találkozgattunk, a végén le is feküdtünk, de soha senkijét nem ismertem. szégyellt a haverjai , családja előtt. én titkon mégis reménykedtem... végül is miután lefeküdtünk én mondtam neki hogy nekem ez így nem megy tovább. vagy rendes kapcsolatunk lesz vagy semmilyen. ő meg azt mondta, hogy ő amúgy sem fekszik le egy nővel többször....


és ez a szüzességembe került. sajna azt képzeltem hogy kell nekem. annyira kapaszkodni akartam bele mert féltem hogy nem lesz más, hogy nem vettem észre mire megy ki a dolog.


szégyellt.


tapasztalat hidd el. aki szeret az felvállalja a kapcsolatot. erre én 24 évesen jöttem rá, amikor a férjemmel járni kezdtünk:)


27/N

2013. márc. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Az igazság az, hogy első megítélésre az jönne le, hogy ez a fiú nem akar többet, mint esti kalandokat egy állandó partnerrel. Mivel hogy azt írtad, hogy nem jártatok.


Egy év után megkeresett, lefeküdt veled és azt mondja, hogy nem tudja, hogy mit akar. Egy év után felkeres az ember egy személyt úgy, hogy nem tudja mit akar?

Szerintem nem... Félre ne érts! Nem ellene beszélek, csak kicsit furán jön le ez a dolog. Persze megvan rá az a lehetőség is, hogy mégsem tudja eldönteni, hogy mit akar és csak egy spontán gondolat vezette őt hozzád. A te részed nagyon stabil, ez nem kérdőjeles.



Szerintem egyetlen értelmes és konzekvens megoldás lenne: Ha leülnétek és megbeszélnétek. Én nem vagoyk annak a híve, hogy ha valami gond van, akkor felejtsük el, mert az gy nem működik, attól még ugyanúgy jelen lesz az a bizonyos probléma. Szóval csevegd meg vele, ez csak úgy megy. Mondd meg neki kereken, hogy te többet akarsz, mint szex és persze, hogy várod az alátámasztását ez ügyben.


Kérdezd meg tőle, hogy mit érez irántad? Azt nem mondhatja, hogy "nem tudom", hisz csak tudja, hogy szeret-e. Ha meg azt mondja, hogy jó csajszi vagy, de nem akar komolyabb dolgokba erőt fektetni, akkor bizony tényleg hagynod kell.


Szóval legyél egy kicsit asszertívebb! :)

Hajrá! Én szurkolok, hogy összejöjjön a dolog, nagyon szimpatikus csajszi vagy! :) Hajrá!

2013. márc. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy biztos pont vagy az életében, nem akar elveszíteni, de független szeretne (akar) maradni. Ez mindig így lesz, ha együtt maradtok. Vagy elfogadod, vagy elfelejted!
2013. márc. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!