Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek? Hogyan tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Sziasztok.. Két évvel ezelőtt iszonyatosan egymásba szerettünk egy sráccal.. 10 hónap után összeköltöztünk. Nagyon mélyen szerettük egymást,de ősszel megcsalt. Azt mondta azért mert ivott és engem szeret és nem jelentett neki semmit.. Én próbáltam lenyelni ezt,de nem tudtam.. Akkor valami megtört bennem.. :( Januárban elkezdtem elrendezni a dolgaimat,hogy elhagyhassam. (munkahelyen felmondtam stb.) Február 22-én felültem az első vonatra és hazajöttem.. Azóta nem tudok aludni,enni és állandóan sírok.. Rettenetesen fáj amit tett.. Még most is szeretem és iszonyatosan hiányzik.. :( Plusz pár napja láttam egy másik lánnyal.. És rettentő boldog volt.. Neki miért volt ilyen könnyű tovább lépni? :( Mit tegyek most? Hogyan tovább? :/ 19/L

2013. márc. 23. 02:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem volt könnyű. Csak pótlékot keres.
2013. márc. 23. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Próbáld meg elfelejteni,mert ha csak ennyit értél neki,akkor nem éri meg rágódni rajta.

Gondolom,hogy nehéz,de jobban jársz ha nem gondolsz rá.

2013. márc. 23. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Remélem így van.. :( Szeretném,ha átélné amit én..
2013. márc. 23. 02:11
 4/7 A kérdező kommentje:
Foley! Igyekszem! Nappal mindig mosolygok stb.. Eszembe se jut.. De este.. Ajtóstól tör rám a magány. :(
2013. márc. 23. 02:13
 5/7 anonim ***** válasza:

a bizalmat elvesztetted, idő kellett mire beláttad, nem fogod tudni túltenni Magadat azon amit tett, mert nem is lehet, sajnálom

az esték persze nehezek, de idővel ez is alakul N

2013. márc. 23. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen így van.. :/
2013. márc. 23. 02:34
 7/7 Christian Death ***** válasza:
Keress te is valakit inkabb, minthogy azon rágódnál, hogy mennyire szereted, dugjál te is minnél hamarabb mással
2013. márc. 23. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!