Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Segítség! Szakítsak vele?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Szakítsak vele? Vagy törődjek bele az életembe? Hosszú!

Figyelt kérdés
Arról van szó,hogy van egy 4 éves kapcsolatom.De sosem volt valami felhőtlen.Afféle se veled,sem nélküled típusú.Ő 25 éves férfi,én 22 éves nő vagyok,és ez a második kapcsolatom összesen,életem során.Sok a probléma.Akár hányszor felhoztam neki a házasság vagy az eljegyzés témát,hogy majd egyszer talán jó lenne...de mindig eltereli a szót.Azt mondja esze ágában sincsen a házasság sem most,sem a jövőben.Éltünk már együtt,de az sem sikerült valami jól,és ő is hazaköltözött a szüleihez meg én is a saját családomhoz.Közös jövőt amúgy is nehéz lenne tervezni,mert anno vett fel lakáshitelt meg autóra is lízinget a szülei részére,és mivel ők nem fizették,most tőle vonnak egy nagy rakat pénzt jó sokáig még...Nincsen semmi célja az életben,nem szeretne fejlődeni (ő 8 osztállyal megelégszik -bár jó munkahelye van,és elismerik).Sosem vesz magának semmit,nem költ semmire,sőt mostanában igénytelen is (fogmosás,hajnyírás,stb).Nem érdekli semi.Akármit felhozok neki,hogy min kéne változtatni,változtatnunk,meg sem hajlandó hallgatni.Azt mondta minden az ő magánügye,semmihez semmi közöm,hogy ő milyen.Majd ha akar,változik.Ráadásul régebben eljártunk szórakozni,kirándulni,már azt sem...semmivel nem próbálja feldobni a kapcsolatot.Egy éve állapotos voltam,és azt mondta,hogy mivel tanulok,és az ő fizetéséből nem tudnánk megélni,vetessem el.Sajnos mire döntést hoztam volna,elvetéltem.Tudom,nekem is vannak hibáim,belátom.De próbáltam vele számtalanszor megbeszélni a kapcsolatot,eredménytelenül...Azt gondolom,már ő sem szeret annyira,mint régen,pedig próbálja bizonygatni.Mindig kedveskedik nekem ajándékokkal is.Igaz ezt is ritkán.Félreértés ne essék,most itt nem azt sorolom fel,hogy mi nem jó nekem,és nem csak a saját magam érdeke számít,de kezdek belefradni!Én most már azt érzem,hogy kezdek kiszeretni belőle,vagy már ki is szerettem...Már a szexhez sincsen vele kedvem.Négy hónapja viszont megismertem egy 30 éves férfit a munkahelyemen.Mivel párkapcsolatban élek,eszem ágában sem volt közeledni hozzá,ezt ő is tudta,és ő sem kezdeményezett-mindidáig.Pár hete olyan jeleket kapok tőle,hogy nagyon tetszem neki.Sőt rám is írt,és azóta folyamatosan beszélünk.Ő egy komoly,céltudatos férfi,vannak tervei,és általában mindent sikerül is megvalósítania.Nem utolsó sorban pedig önálló.Nagyon jó a humora,jól érzem vele magam,eddig csak komoly kapcsolatai voltak,és azt is szeretne.Biztosan vannak hibái neki is,mint minden embernek,de vele legalább tiszta lappal indulnék.Lehet,hogy szakítanom kellene,és ismerkedni mostmár "komolyabban" ezzel a férfival?Hagyjam a múltat magam mögött? De ez nem olyan egyszerű.Úgy érzem rengeteg dolog köt a mostani páromhoz,amit nehéz megszakítani.De ezt így tovább sem bírom!Egyszerűen felőrlődök ebben!SEGÍTSÉG!

2013. márc. 30. 23:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, a mostani párodhoz semmi jó dolog nem köt. Igénytelen, nem jó a kapcsolatotok, komolyan, mit akarsz még? Lépj tovább, légy boldogabb mással.
2013. márc. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha nem akar változtatni,akkor nem tudsz te egyedül tenni kettőtökért,úgyhogy talán jobb,ha hagyod.
2013. márc. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
a mostani srác el tudom képzelni, megviseli, hogy miket kell fizetni a szülei miatt, de együtt éltetek és nem ment, az már adott mi változna, semmi, le kellene zárni, szakítani kellene, gondolom Te is érzed már régen nincs szerelem, szeretet sem, ezután jöhet a másik N
2013. márc. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha nem tudtok együtt élni, akkor semmi értelme együtt maradnotok. Adnék még egy esélyt magunknak és ha nem változna semmi, akkor szakítanék.
2013. márc. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

ha megállapodni sem szeretne (házasság, gyerekek), nem hiszem hogy lenne értelme tovább tervezned a közös életeteket. valamint hogy nincs semmi célja 25 évesen...hát hogy biztosítana biztos anyagi hátteret. persze, nem azt mondom hogy az anyagiak alapján válassz!

de ahogy van a mondás is: Ha egyszerre két embert szeretsz, válaszd a másodikat, mert ha az elsőt igazán szeretted volna, nem szerettél volna bele a másodikba.

plusz a ti kapcsolatotok se veled-se nélküled dolog... én a helyedben kicsit jobban megismerkednék ezzel az új FÉRFIVAL és lehet valami jó dolog sülne ki belőle.:) de persze nem vagyok a helyedben, csak a gép másik oldaláról osztom az észt:D

2013. márc. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező leegyszerűsítem neked a kérdést:

A faszi:

egy 8 általánost végzett, adósságban úszó, életcél nélküli vesztes, aki lehet, hogy nem is szeret


B faszi:

Komoly, céltudatos, érett férfi, biztos megélhetéssel és jövőképpel, akinél komoly esélyeid vannak.


Az én véleményem a következő, az első fószert mindenképpen dobni kell, még akkor is, ha nem sikerül a dolog a másodikkal. Az első srác gyakorlatilag egy vesztes, nem lehet rá családalapítás terén számítani, de szerintem az élet egyéb területein sem. Ennél a srácnál ezerszer jobbat is tudsz találni bámikor.

2013. márc. 31. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 kolosszus22 ***** válasza:

Nehéz ügy ez, hasonló kapcsolatom nekem is volt. Először is talán ezt ugyanilyen szépen ki kellene fejtened a jelenlegi barátodnak is, hogy lássa nagyon a végén vagy a tűréshatárodnak és az új fickóról is említést tehetsz, itt lenne az ideje h összekapja magát. Ha nem megy szakíts, nemcsak neked, de neki is jót fog tenni ha szétmentek, mert utána ő is változni fog és kimászik a posványból mert nem lesz más esélye.

26F

2013. márc. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Szia :)

A házasság az egymás elfogadásáról szól, hibákkal együtt.

Ha ő nem akar veled összeházasodni, levonható a következtetés: nem akarja elfogadni a hibáidat, vagy nem áll készen rá.Nos, az első valószínűbb.

Ha te akarsz házasodni és tudod mivel jár, de ő nem akar, ne erőltesd, de komolyan el kellene beszélgetnetek, hogy egyszer s mindenkorra tisztázzátok a dolgaitokat. Ha tényleg nem akar SOHA, akkor nem szeret igazán..:/

A döntés a te kezedben van!

2013. márc. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Most komolyan. Ez neked még kérdés? Lényegében azzal, hogy nem akar feleségül venni, azt kommunikálja feléd, hogy ha nálad jobbat talál, akkor lép. Milyen kényelmes neki nem? És mégis mi az a rettenetesen sok dolog, ami hozzá köt? Az együtt eltöltött idő? Attól, hogy 4 éve vagytok együtt, ugyanolyan sz*r az egész, ugyanúgy fetrengsz, ő pedig ugyanúgy igénytelen és motiválatlan a kapcsolatotok megmentésében. Most még lehet, hogy bírod a dolgot, de mi lesz mondjuk 10 év múlva? Erre is gondolnod kell. Nem kötelező egy nőnek sem szenvednie egy kifulladt kapcsolatban!
2013. márc. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
fenyegesd meg :DD pl ez igy tovább nem mehet te ezt igy nem birod tovább..xD mond meg neki mit szolna ahoz ha te is azt csinálnád mint ö és ha a kapcsolatokba bizontyalanságot érzel akkor minek gyötröd magad?
2013. ápr. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!