Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan kapcsolhatnám ki az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kapcsolhatnám ki az agyam szakítás után?

Figyelt kérdés
Elhagyott a barátnőm 2 hete. Azt hittem jobb lesz majd, de ink csak rosszabb. Megtudtam egy közös ismerősünktől, hogy a barátnőjével együtt beszélték meg, hogy szakítanak, az exem ugye velem, a bnője meg a saját pasijával. Azóta ők ketten úgy felejtenek, hogy kb bulikban rámásznak egy csomó pasira, meg összevissza kefélnek idegenekkel (összefutottam vele véletlenül egy party-n) Azóta teljesen összetörtem. Azt is megtudtam, hogy mialatt együtt voltunk megcsalt többször is. Hogyan dolgozhatnám ezt fel? Tudom lesznek akik írják majd, hogy csajozzak be, de nekem ebben a lelkiállapotban ez nem menne. Ötletek?

2013. ápr. 10. 15:31
 1/7 anonim válasza:
nyomd be a kikapcsoló gombot
2013. ápr. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha jobban koncentrálsz magadra, és mondjuk elkezdesz futni, vagy valamit rendszeresebben sportolni, annak nem csak te fogod észrevenni a pozitív hatását. Vidd magaddal a kedvenc zenéidet, és a lehető legjobban igyekezz lekötni magad. Ha neked nem jön be a "kutyaharapást szőrivel" megoldás, akkor ne erőltesd a csajozást, meglátod jönni fog magával, mikor nem is számítasz rá. Másrészt, a volt barátnőd egóját se növeld, hogy búsulsz utána, nem érdemli meg.
2013. ápr. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%
Vegyel egy kettlebellt, es addig swingelj, snatchelj vele amig ossze nem esel. Ha felkelsz az ajulasbol kezdd elolrol!
2013. ápr. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Majd az idö elfelejteti veled. Sokat fogsz még szenvedni ha tényleg szereted. Nem rosszbol mondom....
2013. ápr. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

pia, haverok, futás.

vagy olvass pl. nekem az mindig segít.

2013. ápr. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

mennyi ideig voltatok együtt? és hány évesek vagytok?


Egyébként már ne is haragudj, de egy ilyen lány miatt minek sírsz? Aki megcsalt téged?Ráadásul most is amit leművel ...:)Boldogítson mást, és inkább örülj, hogy megszabadultál tőle, mert meg se érdemelt.

Az már rég rossz, ha "megbeszélték", hogy szakítanak veletek pasikkal.. akkor szerinted valaha volt feléd egy őszinte érzelme is? ha valakit szeretek, akkor azt nem hagyom el, főleg nem így :)

Ne bánkódj, engem is elhagyott a barátom 2és fél év után de még itt vagyok és élek, pedig elvileg ő is megcsalt azzal a csajjal akivel most együtt van :) Hidd el, ennél mi jobbat érdemlünk!:) Fel a fejjel. Ha gondolod írj privátot, segítek amiben tudok.

2013. ápr. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
megbeszélték? meg is csalt? már ne is haragudj, de ez a lány Téged soha nem szeretett, aki ráadásul egyből tud így szórakozni, az szerelmes soha nem volt beléd, szóval ne is vegyél róla tudomást, inkább csinálj olyat, amit eddig nem tették, ha úgy gondolsz rá, hogy milyen rondán bánt el veled, talán megutálod, gyorsabb lesz N
2013. ápr. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!