Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után miért járogatott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után miért járogatott át hozzám, ha közben már lett valakije?

Figyelt kérdés
A barátnőm kidobott egy másik pasi miatt. Aztán szakítás után 1 hétre rá írta, hogy találkozzunk. Belementem és egy hónapig összejártunk, szeretkeztünk, együtt is aludtunk. NEm tudtam, hogy neki már van valakije, utólag derült ki amikor a másik sráccal sétált kézenfogva az utcán. Én amíg összejártunk sokat gondolkoztam, hogy újra kéne kezdeni és jó lenne minden, de ez ledöbbentett. A sráccal akivel lebukott felvettem a kapcsolatot, beültünk sörözni és kiderült, hogy ők jártak, akkor jöttek össze amikor engem kidobott. De akkor mégis, minek akart visszajönni hozzám, meg miért mondogatta, hogy csak engem szeret és nem tudna mással boldog lenni? Tőle nem tudok erre értelmest választ kapni. Szerintetek miért csinálta?

2013. ápr. 10. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a lány tudatosan(!) válik le rólad. Neked kell tudni, hogy mit műveltél vele, és mi vezetett idáig nála.
2013. ápr. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet a másik nem jó az ágyban te meg igen!:-)
2013. ápr. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 kolosszus22 ***** válasza:
Az igen, van bőr a csaj képén, nem szívbajos. Így téged is gyötör + az új fasziját is. Legalább az új barátjának elmondtad, hogy veled jár össze dugni!?
2013. ápr. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elmondtam az új pasinak, de csak azért mert kímélni akartam őt. Én beleszerettem ebbe a lányba, nem akartam, hogy ő is szenvedjen
2013. ápr. 10. 17:43
 5/7 anonim ***** válasza:
4 aha a "szolidaritás" milyen átlátszóak vagytok (akár nő, akár pasik csinálják):DD
2013. ápr. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vagy mert te jobb vagy az ágyban, vagy hülye(bocsi) vagy mert nem tud megválni tőled. Megpróbálta valaki mással, nem ment, így ment vissza hozzád.. Mindenesetre jól tetted, hogy elmondtad a másik srácnak! És én a helyedben elfelejteném a csajt. Ha azzal a fiúval megtette megteheti veled is, vagy mással. Szóval így nem viselkedhet. Tanuljon a hibáiból!
2013. ápr. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kolosszus22 ***** válasza:
Szerintem is az lenne a legjobb, ha 2 szék közül a pad alá esne a csaj, majd átgondolná kicsit a dolgait.
2013. ápr. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!