Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele?

Figyelt kérdés
Már teljesen úgy érzem, hogy megromlott a kapcsolatunk, de ő teljesen belém van esve szóval ő ezt nem veszi észre... Mások tetszenek, már néha nincs kedvem hozzá.. De ha együtt vagyok vele, akkor mindig jó, mindig úgy állunk, hogy átölel, meg ilyenek... Viszont tegnap már nem akartam megcsókolni se... Semmi olyna oka nem volt, csak egyszerűen nem akartam... És én nem vagyok belé szerelmes, csak szeretem... Vagyis soha nem pirulok el a közelében, a csóknál nem érzek semmit pl. a hasamba... Viszont van még valaki aki nagyon bejön nekem, majd nem h szeretem és ő is szeret engem, és néha teljesen úgy érzem, hogy inkább hozzá illek, mint a mostani barátomhoz.. Nem tudom, hogy mit kezdjek...:/

2013. ápr. 10. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
szakíts, ha bírsz.
2013. ápr. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem itt inkább már csak "barátként" szereted, nincs értelme ezt már sokáig húzni. :/
2013. ápr. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Minekaz144 ***** válasza:
Szerintem ennek vége, ne húzd tovább mert ha tényleg nem vagy úgy oda érte és minél tovább maradsz vele annál jobban fog fájni neki mikor elhagyod. Tisztességesen szakíts vele és kész.
2013. ápr. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én tényleg szeretnék de egyszerűen még mindig szeretem ha vele vagyok és átölel... és már sokat célozgattam a szakításra és ő többször is megkérdezte h szakítani akarok-e vele, vagy miert kerdek ilyeneket.. először nem válaszoltam de aztán azt mondtam, hogy nem akarok:(
2013. ápr. 10. 20:38
 5/7 A kérdező kommentje:
és ahányszor csak belegondolok a szakításba sírhatnékom van... de ez attól h érzek valamit még iránta?:(
2013. ápr. 10. 20:42
 6/7 kolosszus22 ***** válasza:
Nagyon gyenge jellem vagy ne is haragudj, nem szereted te már őt, csak szórakozol vele. Szakíts vele, hagy találjon egy nálad jobbat!
2013. ápr. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Na végül szakítottunk, de akkor rájöttem, hogy még szeretem és ezért most újra járunk :)

Amúgy nem szórakoztam vele csak még reméltem, hogy újra megszeretem...

2013. ápr. 11. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!