Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti mit tennetek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennetek a helyemben? 7. éve leszünk együtt a barátommal. Én 21 vagyok, a párom 24 éves. Gimis első szerelem mindkettőnknek.

Figyelt kérdés
Nem élünk meg együtt, mert meg a családját anyagilag támogatnia kell, mivel apja elhagyta őket és van 2 húga is. Tudnotok kell, hogy szeretek neki mindent megadni, főzni rá, meglepni, masszírozni, bújni. Édesanyja sosem főz és rendetlen. Ezert is tartom fontosnak,hogy házias legyek! A gondom, hogy a páromnak olykor vannak olyan beszólásai, hogy még fiatal a házassághoz, utazni akar és élni meg más nőkkel lenni, mert később bánná, hogy ebből kimaradt. Én mondtam neki, hogy értékes, ami köztünk van, és ha igazan szeretne nem gondolkodna így. 2 hétre szétmentünk, én szenvedtem, húgai elmondása szerint ő is sírt titokban. Aztán kimondtam, hogy menjen, vége, akkor meg visszajött, hogy velem akar lenni.. Érzem, hogy igazat mondott, de néha rájön a dilihopp, és akkor minden csajt megdugna, amit ha megtenne, elhagynám örökre, mert kiábrándulnék. És mondott ilyet, hogy az igazi egymásnak teremtett párok újra egymásra találnak. A viselkedésemben próbáltam változni,lesz.rni, nem hívni telón annyit, és úgy látom, hogy ez bejött. Boldog velem mostanában, de meddig?? Ha valakinek jó tanácsa, tapasztalata van ilyenben, segítsen nekem! Mert nem akarom olyan valakire pazarolni az időm, aki sosem fog eléggé becsülni..

2013. ápr. 11. 21:29
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Minden értelmes, segítőkész választ felpontozok.
2013. ápr. 11. 21:30
 2/20 anonim ***** válasza:
57%
Sajnos túl fiatalon kezdtétek mégha összeilletek is. Mindkettőtökben benne a kíváncsiság.. Nem éltétek ki magatokat,és ez időről időre elő fog jönni a kapcsolatotokban.. Sok veszekedés szakítgatások stb.. Minél előbb véget vettek ennek annál jobb lesz mindkettőtöknek.
2013. ápr. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
51%
nehéz ügy. nem tudom, mi lenne a helyes. elmondásod szerint nehéz élete lehetett.
2013. ápr. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
62%

Hát, ez egy nagyon nehéz kérdés.


Én a helyedben leültetném, és megpróbálnám vele egyszer s mindenkorra megbeszélni ezt a dolgot.


Még nagyon fiatalok vagytok, és lehet úgy érzi, hogy mennie kell. De akkor ezt meg kell mondania őszintén, hogy ne rabolja az idődet. Sok sikert kívánok! :)

2013. ápr. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 ASOT ***** válasza:
48%
Igen 2-esnek abban igaza van hogy túl hamar kezdtétek, szóval elsők egymásnak és akkor házasság meg együtté lés majd meg gyerekek meg miegymás....szóval ő élni akar, fiatalok vagytok. Azt hogy mi lenne a legjobb azt nem tudom. Talán ha már 7 éve együtt vagytok komolyan le kéne ülnötök és megbeszélni hogyan tovább...ki mit szeretne az életben, hogyan merre...
2013. ápr. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Igen, teljesen igazatok van. Már többször leültünk beszélni, akárhányszor elhatározásra jutunk, akkor a másik fél visszakönyörgi magát. És tényleg úgy érzem, hogy ha kiélte volna magát, nem lenne ez a problémánk, lehetnénk boldogak, viszont most, hogy így vagyunk, mégsem engedhetem el őt csajozni, hogy megnyugodjon, hogy tényleg a legjobb lánnyal jár.
2013. ápr. 11. 21:43
 7/20 anonim ***** válasza:
69%
Ha szeretitek egymást nem akarnátok mással is lenni. Sok lány megy férjhez élete első szerelméhez, 2 barátnőm is. Azt tudnod kell, hogy egy kapcsolat se fenékig tejfel és igen küzdeni kell a másik szerelméért mindennap. Ez van.
2013. ápr. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
51%
Az a helyzet, hogy én csak 17 éves vagyok, barátnőm van már lassan fél éve, viszont így nem igazán bulizhatok, stb. Én is azt érzem, hogy még nem éltem ki magam, elveszíteni viszont nem akarom őt, mert szeretem. Így viszont nem mindig becsülöm meg. Mikor megbecsülöm, akkor meg ő olyan velem, hogy nehéz elviselni, gondolom ő sem becsül meg engem, mert még nem tapasztalt eleget az életben, de az is lehet, hogy velem van a hiba.
2013. ápr. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
48%
Én nem csajozni akarok, egyszerűen csak bulizni haverokkal. Tudom, hogy nála soha nem fogok jobb barátnőt találni, csak az a baj, hogy még nem vagyunk képesek értékelni egymást. 17/F voltam újra.
2013. ápr. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Mit éreznél, ha elveszítenéd a barátnődet? Melyik fájna jobban, ha szakítanál, és elveszítenéd, vagy ha vele maradsz és néha bosszankodsz?


Ha úgy érzed, hogyha elveszíted az a rosszabb érzés, akkor nem szabad elengedned.

2013. ápr. 11. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!