Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért gondolja így? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja így? Mit árthattam, hisz ezt akarta!

Figyelt kérdés

Lentebb van a részletes leírás a helyzetemről, azóta annyi, hogy 4napja keresett hogy, hogy vagyok, más semmi, és most a közösségi oldalra ezt osztja meg:"Neha tul sok ideig tart, mig eszreveszed, hogy olyan emberekre pazarolod az idod, akik egy percet sem erdemelnek az eletedbol!" Annyira bánt!!!!!!!!!!! Amikor szeretem és ilyet olvasok tőle.Nem rétem ezt az egészet, ha így is gondolja miért kell engem bántania ezzel, tudja pedig, hogy szeretem, és azt is mennyire tudok szenvedni. Írnom kellett volna nekem is hogy, hogy van? vagy mit? ha akarna valamit nem így keresne, mit küzdjek, annyit alázkodtam nőként:(((( és most végre hagyom, várok, és ezt kapom, hogy pazarolta velem az idejét :(((((

Kíváncsi vagyok a véleményekre



Szakítottam, de megbántam, mit tegyek? /kiharcolta)

Azért döntöttem a szakítást mellett, mert nagyon úgy éreztem, hogy ezt akarja kiharcolni, ő valahogy nem mondta ki. Az eldöntendő kérdésekre vagy nem felelt, vagy kerülte a választ. Az agyára mentem a sok hisztivel, elégedetlenséggel és besokalt.Mindig azt állította, hogy az érzései nem változtak felém, nem arról van szó, hanem a sok vita, és mi lesz később velünk, nagyon aggasztotta, írta. Kiöltem belőle mindent. De végül még egy kérdés, ha szeretünk állítólag valakit, hogy vagyunk képesek lemondani róla? Ugye én szakítottam, ilyenkor valahogy úgy szól a törvény, hogy neked kell keresned. De ilyen esetben? Két hétig ment az üzenet váltás néha néha, úgy éreztem elég, ennyi idő után sem akar látni?!és még az utolsó pillanatban ő kérdezte, hogy mi van velünk, ezért gondolom, hogy belőlem akarta kicsikarni az elválás tényét.Így megtettem, megírtam az üzenetet, amire semmi válasz nem jött.Másnap pedig regisztrált a csodálatos facebookra, megjelölve az exet is, ettől is féltem. Amit szörnyen várok, hogy hiányozzam neki, átgondolja és keressen, ebbe a gondolatba tudok csak kapaszkodni. Azt is mondtam neki, ha nem szeret mondja ki, talán könnyebb lesz, ...erre a válasz , hogy akkor hazudna. Mindig én kerestem,én kértem, hogy próbáljuk meg,...tudta milyen érzékeny vagyok, hogy úgy is keresem. fejemhez is vágta, hogy soha nem várom meg , hogy ő keressen, hogy nincs tartásom. De most arra az elhatározásra jutottam, hogy hagyom nem keresem, várok és várok.Szörnyen érzem magam, cipelhetem a döntésem terhét, hogy én szakítottam, pedig szeretem, és a tudat, hogy miattam lett vége legnagyobb részt. Kimondhatatlan fájdalmat érzek.Félek!!! azért, hogy soha nem keres, soha nem lesz közöttünk semmi, és ha nem teszek semmit lesz neki valaki más. Az ilyen ember ha írja, hogy már nem boldog, sok a vita, miért nem tud szakítani????Miért nem hazudja azt, hogy kopj le nem szeretlek már, kihűltek az érzések???Miért nem lehet így vége? miért kell a másikra hárítani mindent? Nem tudom mit kellene tennem......Jó lenne tudni, hogy van még remény, hogy ez csak 1 nagy pihi.


Légyszí szex dolgokat ne írjatok, mert semmi köze a dologhoz!!!!!!


26/L


A kapcsolat 4 évig tartott.



2013. ápr. 12. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
ha te szakitottál akkor neked kell keresned ha akrsz még tőle valamit
2013. ápr. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Megy a húza vona. Ez senkinek nem jó. Se Veled se Nélküled kapcsolatnak nem lesz jó vége. Jobb lesz lezárni és továbblépni...


Ne csináld segget a szádból. Ha szakitottál vele, most légy erős ahhoz is, hogy továbblépj. Velem is szakitottak. Nem engedem vissza. Aki egyszer megtette megteheti máskor is. Játszadozzon mással. Légy erős és lépj tovább. Így döntöttél. Ne csinálj hülyét magadból és belőle is..

2013. ápr. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tolunk olyan biciklit,ami nem megy...Észre kellene venned,hogy ezek a dolgok nem véletlenül alakultak így,valami oka csak volt,hogy ideáig eljutottatok.Nyilván mindketten tettetek azért,hogy ez a kapcsolat ilyen szinten kihűljön,tehát olyan nincs,hogy csak az egyik fél a hibás.Kettőtök felelőssége.Be kell látnod,hogy vége,azért,mert nincs értelme együtt maradni.Valahányszor kibékültök,aztán összevesztek,ha igazad is lesz,neki az mindig csak hiszti marad.Te meg mindig akaratlanul is a legrosszabb énedet hozod majd elő ilyen helyzetekben a sok stressz hatására.Ennek így nincs értelme,talán jobb is külön.
2013. ápr. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne akard, hogy csak pihi legyen! Az írásodból nyilvánvaló, hogy folyton játszmáztok, bántjátok a másikat és hogy ezt már jó régen csináljátok. Ez csak arra jó, hogy megtöltsétek egymás életét kínnal! Engedd el!

Heverd ki és próbálj meg olyan párkapcsolatot találni, amiben őszinték vagytok és törődtök egymással ahelyett, hogy folyton hátsó szándékokkal, kikényszerített szavakkal kelljen foglalkozni!

2013. ápr. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kolosszus22 ***** válasza:

Megdöbbentően hasonló kapcsolatomnak lett vége kb. 2 hónapja, mi 3 évig voltunk együtt ugyanilyen "se veled - se nélküled" szituáció volt. Átérzem a helyzeted. A remény hal meg utoljára és tudom, a szíveddel visszavágyódnál, de ha logikusan az eszeddel végiggondolod nem működött ez úgy ahogy kellene. Személy szerint én is amolyan vergődő fázisban vagyok, néha úgy érzem jó lenne vele lenni, mert hiányzik, máskor meg elégedett vagyok, hogy így alakult.

26F

2013. ápr. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!