Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért csinálja ezt az exem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt az exem? Nagyon utálom emiatt!

Figyelt kérdés

Néhány hónapja szakítottam az exemmel, akivel majdnem másfél évig voltunk együtt, nagyon jól megvoltunk. Még a kapcsolatunk elején, meg közben is sokszor megígértük egymásnak hogy nem fogunk haraggal elválni és szépként emlékszünk az együtt töltött időre. Az elválás megviselt, de alapvetően tök békés volt, utána közös társaság lévén összefutottunk és normálisan tudtunk viselkedni.

A hátam mögött viszont elég durván szidni kezdett, a személyiségemet, a családomat, ráadásul mikor új barátom (akit ő nagyon felületesen ismert, kb. látásból) lett azt mondta, hogy mennyire borzasztóan sajnálja szegény srácot, mert én túl rossz ember vagyok hozzá.


Végig tisztában volt vele, hogy biztosan meg fogom tudni amiket mond rólam, direkt csinálja.

Sosem akartam utálni őt, de most mégis nagyon így van, és ez nem hagy nyugodni! Kinek képzeli magát? Miért csinálja ezt? Szemére kéne hányjam ezt ha legközelebb találkozunk? Hogy éreztessem vele hogy most is legalább olyan boldog vagyok mint vele voltam?



#szakítás #x csalódás
2013. ápr. 14. 21:22
 1/5 Christiano Ronaldo ***** válasza:
Szegény ördög depressziós..
2013. ápr. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hihetetlen, hogy milyen pofátlan emberek vannak.

Ha velem történne meg nem tudnám, hogy hirtelen kiakadjak és legszívesebben fejbe rúgnám vagy higgadtan kellene kezelnem.

Viszont ha biztos vagy benne, és valószínűleg úgy van, hogy bosszút akar állni rajtad, mert elhagytad és féltékeny arra a másik srácra, ezért nem leb*sznod kellene, mert akkor csak örülhet, hogy magára vonta a figyelmed.

Hagyjon hidegen, hisz már semmit sem érzel iránta, van egy barátod akivel boldog vagy, őt meg eméssze csak fel a féltékenység. Egy idő után majd észreveszi magát.

2013. ápr. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
szerintem nincs annak értelme ,hogy tudatod azt vele,hogy ez neked rossz érzés inkább csinálj úgy mint ha nem érdekelne ez téged!! mert ő neki az annál jobban fog fájni ha te nem törődsz vele! és főleg nem a hülyésegeivel.. szerintem ő simán féltékeny és lehet ,hogy még szeret vagy épp táplál még feléd valamilyen érzéseket! mondom szerintem ne törődj vele! :) de ez csak az én véleményem :)
2013. ápr. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Direkt fel akar húzni és sajnos sikerült is neki. Ha van egy csöpp kis eszed akkor nem mondasz neki semmit, és úgy csinálsz mintha nem is érdekelne a dolog. Ne hagyd,hogy elérje a célját. Nem kell vele foglalkozni.
2013. ápr. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Minekaz144 ***** válasza:

Szenved ő, nem is kicsit és ezzel próbálja kompenzálni a fájdalmát. Most ne érts félre nem az exednek akarok igazat adni és tudom elég nagy szemétség, hogy ezt csinálja annak ellenére, hogy megbeszéltétek. Én azt mondom ne foglalkozz vele. Idővel majd rájön, hogy csak saját magát égeti a srác.

Tudod okos enged szamár szenved dolog... Ha vissza vágsz neki azzal lehet csak tovább húzod ezt az egész zűrzavart.

2013. ápr. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!