Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha szakítás után így viselkedi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakítás után így viselkedik az mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Kidobott a barátnőm, tegnap összefutottam vele egy boltban teljesen véletlenül. Kiderült, hogy egy közös ismerősünk elmondta neki, hogy én most randizgatom egy másik lánnyal. Közben a csajomnak is van valakije (miatta dobott ki) Mégis, nem volt közömbös irántam, nem azt mutatta ki hogy még szeret, hanem inkább mintha dühös lenne rám. Jelentek még neki valamit?

2013. ápr. 16. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:
hagyjad ne foglalkozzál vele, ő dobott ki egy srác miatt kész,
2013. ápr. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én se foglalkoznék vele, még ha nehéz is megállni.
2013. ápr. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lényegtelen, dobott, hagyd a fenébe.
2013. ápr. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A válasz benne van a kérdésben. "nem azt mutatta ki, hogy még szeret, hanem inkább mintha dühös lenne rám".

A düh nem szerelem!

Ha dühös még nem közömbös, vannak érzései irántad, de túlzás lenne kijelenteni, hogy szeret. Ha szeretne nem hagyott volna el. Most csak sértett az egoja, hogy Te is túl tudtál lépni. Jobban szerette volna ha utána sirdogálsz hónapokig egyedül miközben ő jól elvan az új pasijával. Buta liba, ne foglalkozz az ilyennel!

2013. ápr. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem jelentesz neki semmit, a düh egészen mást jelent.
2013. ápr. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!