Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért változott meg? Nem értem.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változott meg? Nem értem.

Figyelt kérdés
az elején minden oké volt velem és a lánnyal, de ahogy teltek a napok úgy kezdett egyre unottabb lenni felém, mármint amikor felhívtam tő mondatokkal válaszolt, és ezt nem értem mert az elején sokat beszélt ő is meg én is. észrevettem hogy az elején sokat csókolgatott és én is őt és ez jólesett, de az idő múlásával már szinte nem is adott nekem csak én neki és nem értettem.. rosszul éreztem magam emiatt és megkérdeztem tőle hogy mivan már nem szeret? erre azt válaszolta szeret és ennyi .. úgy éreztem leszar.. pár nappal több mint 1 hónapig voltunk együtt és én szakítottam vele mert nem éreztem jól magam mert így viselkedett.., ráadásként az utolsó pár napbban kiderült hogy a facebookját bejelentkezve hagyta nállam. meg sem akartam nézni , de mikor megnyílt a netem az ő facebook adatlapját nyitotta meg és ki is léptem volna ha nem ugrik fel hirtelen egy ablak hogy levettem a bugyim, stb (ezt egy fiúnak írta)a lényeg hogy megnéztem ki ez a gyerek és megnéztem mit írogatnak egymásnak(de csakis ezért) és kiderült hogy lefeküdtek és írta a lány hogy mi nem vagyunk jóban és nem fog sokáig tartani.. ezt nem értem miért van mert én nagyon megszerettem,kedveskedtem neki sok mindennel pl tudtam hogy szereti a pingvineket és vettem neki egy pingvin plüsst (ez még az elején volt) aztán mentünk párszor mekibe,margitszigetre, haverokkal (akik ismerik) és bulizni is és minden oké volt.. itt is aludt többször is és jó volt, kivéve a végefele 2 héttel mert nem élvezte még a szexet vagy szeretkezést sem.. és másnap reggel hamarabb haza is ment úgy volt 10 kor indul el és 6 kor indult el..szerintetek mi lehetett a probléma velem vagy vele mert nagyon szarul esett hogy egyszer csak vége lett.. nem értem a lányt segítsetek !! :S köszi előre ! :)

2013. ápr. 20. 16:03
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
és 19 éves fiú vagyok.
2013. ápr. 20. 16:06
 2/13 anonim ***** válasza:

rossz lányt választottál..

azok alapján amiket leírtál a lány csak kihasznált.. de tuti hogy nem szeretett.. ha szeretett vna az nem mullott vna csak el így.. és nem ezt csinálná. egy utolsó ribanc lehet..

L

2013. ápr. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
egyáltalán ne érezd magad rosszul miatta, nem a te hibád, hogy ilyen a lány, de ennek így ahogy leírtad tényleg nem sok értelme lehetett. csatlakozom az előttem szólóhoz:)
2013. ápr. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
az elején minden jó volt ezért nem értem.. írt sms-t hogy hogy vagyok mikor beteg voltam jobbulást kívánt stb de ez az elején aztán ennyi néha felhívott és beszéltünk de egyre kevesebbszer, aztán azt vettem észre hogy már csak én hívom.. és ez szarul esett.. nem értem miért jó ez neki én megszerettem mert láttam jövőt a kapcsolatban.. nem értem a lányt.
2013. ápr. 20. 16:27
 5/13 anonim ***** válasza:
jajj,hasonló szituba kerültem, csak itt a fiú visekedett hasonlóan mint a te sztoridban a lány.
2013. ápr. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
miért változott meg ?
2013. ápr. 20. 19:56
 7/13 kolosszus22 ***** válasza:

Öreg, ne rinyálj már itt, kapd össze magad. Miért változott meg? Azért mert ő téged nem szeretett, az elején lehet volt irántad egy kis fellángolása, de gyorsan elmúlt. Keress mást, olyat aki tényleg szeret téged. Ennyi!

26F

2013. ápr. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek aki írt !!! ;) :)
2013. ápr. 21. 20:59
 9/13 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy még sok ilyen lesz az életedben.

Sajnos el kell fogadni férfi szemmel, mindegyik nő ilyen.

Kérdés csak az,hogy mennyi idő múlva változik meg,az nem kérdés hogy megváltozik.

Figyelj oda a következőkre egy következő kapcsolatban:

3hónap; 2év; 7év ...

Figyeld meg másoknál is. A számadatok némileg eltérhetnek.

2013. ápr. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
igazad van előttem szóló, ezek a 3hónap, 2év stb kritikus pontok.én kapcsolatom is 2év után ért véget.a legtöbb ismerősömé is.vagy 3hónap után.
2013. ápr. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!