Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Érdemes kitartani ilyen pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes kitartani ilyen pasi mellett?

Figyelt kérdés

Párom 40 éves.Én 30. Lassan 3 éves a kapcsolatunk,de még mindig nem élünk együtt.(másfél év ebből távkapcsolat volt,mivel akkor külföldön dolgozott).


Most meg az a helyzet,hogy többet beszélünk lassacskán telefonon,mint amennyit találkozunk.Ennek az az oka,hogy a szülei állandóan hűlyéskednek valamit a házuk körül,persze, nem bírják szusszal,így a fiacskájuk mindenből ki kell vegye a részét.

Tehát nem jut idő,energia a saját jövőnk tervezésére sem,nemhogy az összeköltözésre vagy akár közös programokra.Vagy csak esténként és hétvégenként,akkor is inkább vasárnap,mert szombatonként a szüleinek kell segítsen.(hol kertészkedni,hol lakást meszelni, stb..).

Volt ez már téma közöttünk,voltak komoly vitáink is emiatt,persze,minden alkalommal csak ígérgeti,hogy ez nem lesz mindig így ...De azóta is úgy van...


Nem szívesen rugnám fel a kapcsolatot, de ez már annyira eltávolított minket egymástól( legalábbis engem tőle mindenképp),hogy komolyan szakításon gondolkodom.

Mi lenne a helyes megoldás..?lépjek,vagy legyek türelemmel???



2013. máj. 10. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, a szülei idősek lehetnek és nagyon nehéz ám feldolgozni azt, hogy már effektív "hasznosságot" nem tudnak felmutatni, de értékelendő, hogy csinálni akarnak valamit a ház körül. Nagyon is érthető, hogy téged ez zavar, mert ugye az együtt töltött idő rovására megy. Igazából a párodon múlik minden. Vagy akarunk valamit, vagy nem. Nincs a kettő közötti állapot szerintem. Ha ő nem gondolja el, nincs meg benne az igény, hogy több időt töltsetek együtt, akkor lehet, hogy már-már inkább csak megszokásból van Veled, mint szerelemből. Próbáljátok meg kompromisszumra vinni a dolgot. :)
2013. máj. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Ultimátumot adnék. Összeköltözünk vagy szakítunk. Neki a saját életét kell élnie, nem a szüleiét. Nem jelenti, hogy ne segítsen neki, de hát ez azért így nevetséges. A párod nem ápoló.


Csak készülj fel rá, hogy esetleg azt mondja, hogy akkor szakítsatok. De én mindenképp ezt tenném.


Azt mondja változtat, változtat és semmi. Akkor egy megoldás van, ultimátum.

2013. máj. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igénye lenne,hogy együtt töltsünk több időt,de úgy látszik,hogy a szülei annyira eluralkodtak fölötte,hogy egyszerűen képtelen őket visszautasítani.

Nem annyira idősek a szülei,hogy ne bírnának meg 2 embernek való munkát a ház körül,CSAK mivel ott a fiacskájuk,akit folyton szöktetnek, így túl sok mindenbe belefognak állandóan.Eleinte még én is be voltam fogva a kerti munkákba,aztán elegem lett,amikor tavaly a nyaralásunk róvására ment az egész.

2013. máj. 10. 11:50
 4/5 anonim ***** válasza:

gondolom egyetlen gyerek,

ez így fog menni, ha ezt akarod tudni, mindig ez lesz az első, nem akarlak elkeseríteni,

minden ember tud ígérni, ő is és mindenkinek, sajnos ez így is fog maradni, Te tudod, gondolkozzál el meddig fogod bírni ezt N

2013. máj. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
26%
Hiába van igénye, ha mégis semmibe veszi. Ultimátum, mondtam.
2013. máj. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!