Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jól tettem, hogy szakítottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, hogy szakítottam vele?

Figyelt kérdés

Tegnap szakítottam a barátommal majdnem egy évet voltunk együtt. Szexkapcsolatból lett párkapcsolat, több mint fél évet együtt is éltünk. Konkrét oka nem volt, hogy szakítsak, sok kis probléma volt. Kicsi az önbecslésem ezért néha féltékeny voltam ( de normális keretek között), borderlineos vagyok valamint bulimiás is, és ezek ő nem értette meg:( Borderlineosnak lenni a legnehezebb, hiszen a máiknak folyamatosan igazolnia kell, hogy szereti a párját. Ha egy kis dolog is változott rögtön azt hittem, hogy nem szeret vagy más lány van a dologban és folyton gyanakodtam. Még mindig szeretem és tudom, hogy Ő is engem, viszont Ő kicsit se gondolkodik abban, hogy ő i változtasson, csak nekem "kell"! Nem tudom van-e értelme megbeszélni, ő az első nagy szerelmem, nem tudom meglennék- e nélküle!:(

19/N



#szakítás #borerline
2013. máj. 11. 14:08
 1/6 Metal \m/ válasza:
szerintem beszeljetek meg
2013. máj. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk a Borderline-nal kezdene kellene valamit valóban, ha eddig még nem tetted. Ez így nem hangzik túl kellemesen, hogy folyton igazolnia kell, hogy szeret téged, mikor tisztában vagy te is vele, hogy úgy van. Ha össze is jönnétek újra (vagy ha találsz mást), nem hiszem, hogy ez így hosszútávon működne.
2013. máj. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Gyógyszert nem szedek a betegségemre, nem is szeretnék igazából. Nekem az esik rosszul, hogy úgy érzem nem szeret eléggé, hogy ezt megtegye értem. Fordított esetben én minden erőmmel azon lennék, hogy együtt megoldjuk és túl legyünk ezen a problémán..
2013. máj. 11. 14:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy ezt mondom, de a kapcsolatban te voltál a "beteg" fél, tehát inkább csak az ő hasznát szolgálta a szakítás. Nagyon nehéz lehet egy ilyen embert elviselni... Neked is szerintem előbb meg kéne gyógyulni, és utána párkapcsolatba belefogni. Ő mit változtasson, normálisan él, te látod rosszul a dolgokat, de erről meg te nem tehetsz... Szerintem jól tetted!
2013. máj. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De ha tényleg személyiségzavarod van (nem csak fellapoztad a wikipédiát és azt mondtad "jé, ez rám illik"), akkor az nem igazán úgy működik, hogy majd együtt túl lesztek rajta. Mindig lesz valami ami miatt gyanakodni fogsz, a barátod ezt egy idő után pedig meg fogja unni. Fordított esetben te is belefáradnál abba, hogy folyton bizonyítgatnod kell, hogy minden rendben...
2013. máj. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazatok van, de ez akkor sem jó így, én szeretem:(
2013. máj. 11. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!