Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Veletek volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már olyan, hogy hiába szerettétek nagyon a párotokat, olyan dolgot tett ami nem tudtatok neki megbocsájtani?

Figyelt kérdés
Nem is igazán arról van szó, hogy nem tudok megbocsájtani neki. Mert nem haragszom rá. Csak nem tudom neki elfelejteni amit tett (megcsalt). Újra és újra eszembe jut, hiába teltek el azóta hónapok. Szeretem, de ennek ellenére szakítottam vele. Látszólag hirtelen döntés volt (vasárnap még beszéltünk, de hétfőtől kezdve megszakítottam vele minden kapcsolatot), de szerintem már tudat alatt régóta készültem erre. Most nincs bennem harag, se hiány érzet. Sokkal nyugodtabb vagyok, olyan mintha megszabadultam volna egy súlyos tehertől.

2013. máj. 11. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Én pl nem bocsájtottam meg, hogy megütött.

Van, amire nincs bocsánat, szerintem...

Ennek így kellett lennie, ne sajnáld, így lehetőséged nyílt olyan embert találni, akit tisztel eléggé ahhoz, hogy ne csaljon meg. :)

2013. máj. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Barátom 1 hónapja tettem meg ugyanezt. Kb mintha én írtam volna a kérdést. Pontról pontra egyezik minden, nem tudtam felejteni, nem tudtam már úgy hozzáállni az egészhez ahogy kéne, és szép lassan elhaltak bennem a nagy érzések. Egy hónapja szakítottam vele, nem azért mert haragszom, hanem mert már én is lezártam ezt valahol magamban, és nem volt így tovább értelme. Sokkal jobban érzem magam, és azt hiszem jól tettem.
2013. máj. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ugyan ez volt az exemmel. Hónapokig erőlködtem, hogy eltudjam fogadni és megtudjam bocsátani, hogy megcsalt, de valójában már semmi nem volt ugyanaz. Végül egy nap felébredtem és rájöttem, hogy ennek véget kell vetni, nincs így értelme.


A jelenlegi párommal is hasonló problémában vagyunk most benne. A jó múltkor együtt buliztunk, összeveszett az egyik barátjával, ami rajtam csattant, pedig én nem tehettem semmiről. Üvöltött velem, olyanokat vágott a fejemhez, hogy csak pislogtam, majd rám vágta az ajtót úgy, hogy ha két cm-vel arrébb ülök, akkor a fejem csattant volna rajta elég rendesen. Gyakorlatilag órákat zokogtam mellette, úgy, hogy nem is érdekelte élek-e még.

Nagyon megbántott a szavaival és őszintén megdöbbentett, hogy ő tud ennyire agresszív is lenni. Számtalanszor bocsánatot kért, de nekem egyre csak az jár a fejemben, hogy legközelebb elpattan az agya és agyba főbe ver, vagy mi lesz?? Nehezen tudok túllépni ezen az eseten és őszintén fogalmam sincs, mi lesz így...

2013. máj. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, van. Évek után is csak azt tudom mondani, hogy elfogadtam. Valamilyen szinten megnyugodtam. (DE CSAK! egy bizonyos szintig.) Talán sosem lesz már a régi, de sajnos nekem késő kilépni. Azt hiszem túlságosan szerettem. Mindenkinek azt javaslom, hogy ne essen ebbe a hibába. Ha nem megy, el kell engedni, mert eljön a ''késő bánat''...
2013. máj. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!