Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítani, de hogyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani, de hogyan?

Figyelt kérdés

Olyan helyzet ez te atyaég, h senkinek nem kívánom.

Szerelmes vagyok a páromba, együtt élünk, elfogadta a gyermekem és én az övét, de egyszerűen kicsináljuk egymást.

Nem tudom, hogy fogadjam el hogy vége.

Többször eldöntöttem már, ki is mondtam, de visszatáncoltunk.

Ráadásul, ha most szakítok, akkor is csak júni végén, júli elején költözhetek el ill költözhetünk a kicsi lányommal. senkihez nem mehetek addig, se kutyám, se macskám ugyanis.


a lelkemben h intézzem ezt addig is? hogy éljek vele együtt ebben a fájdalomban?



2013. máj. 11. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:
hasonló helyzetben vagyok, vagyunk. bár én sem tudok tenni semmit,és mi még csak nem is lakunk együtt,de szerintem próbáld meg kerülni vele a testi kapcsolatot, külön alvás, meg ilyesmik, aztán ha itt az idő, viszontlátásra.
2013. máj. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
a legrosszabb az h képes lennék még tovább küzdeni érte...
2013. máj. 12. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!