Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek így, ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek így, ezzel a dumával bunkóság volt szakítani a csajommal?

Figyelt kérdés
2 hete volt a csajom, mikor is haverommal bulizni mentünk. Én tudtam hogy ott úgyis smárolni fogok más lányokkal, ezért felhívtam barátnőmet és azt mondtam neki: "Szia! Ma nem találkozunk.... meg egyébként se fogunk többet. Szia!" És leraktam a telefont

2013. máj. 12. 18:55
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim válasza:
100%
buszke lehetsz magadra..szerinted szegeny csaj mit erezhetett?gondolj a helyebe...gratulalni tudok csak ehez..es meg felis teszed kerdesnek ?uriisten.
2013. máj. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, téged is egyszer így fognak dobni...

Amúgy meg ha így jobb a lelkecskédnek, akkor ő volt a h*lye, hogy összejött veled...

2013. máj. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
100%
ja
2013. máj. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
93%
A szöveg alapjáraton nem lett volna bunkó, ha SZEMÉLYESEN MONDTAD volna el Neki, nem pedig telefonba, TE PARASZT G.CI!!! Cseppnyi férfiasság sincs benned, a lankadt f.szodon kívül, ellenben vetted volna a bátorságot, hogy eléállj, és a szemébe mondd!! Gyökér!!
2013. máj. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé.
2013. máj. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
100%
most átéltem szegény lány helyzetét! idióta! -.-
2013. máj. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:
4-es: Ne habozzon a szád te majom! Nem volt alkalmam személyesen megmondani, buli előtt már nem taliztam vele, utána meg már késő lett volna.
2013. máj. 12. 18:59
 8/52 anonim ***** válasza:
100%

Ez igen!

rövid tömör,érthető mefogalmazás.És kizártad a további lehetségesek kérdéseket.

2013. máj. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
94%

S ez utan csak az jon, hogy "A baratnommel szakitottam egy buli miatt.Hogy szerezzem vissza?"S ez ahoz azt irnam, hogy :"Nos ezuttal kedvesem, addig utlegelnelek egy szenes lapattal amig vissza nem szallnal a 6. dimenzioba ahol Stalin enekel spanyolul a popagrandaknak.:-)

Koszonjuk Emese.

U.i:KOCSOGKEE!

2013. máj. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
100%
Még Neked áll feljebb? Azt gondolod, hogy jót tettél azzal, hogy a smár előtt közölted, hogy vége?? Csodálom, hogy gerinc nélkül még megállsz a 2 lábadon, idióta! Mellesleg szólásszabadság van, szóval azt írok, amit csak akarok. Feltettél egy kérdést, így már fogadd a negatívumokat is, nyuszi! Mert több nem vagy, csak egy gyáva féreg...
2013. máj. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!