Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem tudom, tanácstalan vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, tanácstalan vagyok. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Régebben írtam, hogy a barátommal össze akarunk házasodni, de aztán ő katonaként külföldre akar menni. Olyan helyre, ahol háború van.

Én mondtam, hogy ezt nem akarom. Nem szeretném egy aggódásban tölteni az életemet.

Különben is még fiatal vagyok és nekem is szükségem van rá minden tekintetben, többek között az ágyban is. Volt egy kis vita ebből kifolyólag és el is halasztottuk az esküvőt. Aztán előállt, hogy megy külföldre egy hónapon belül. Tegnap búcsúzott el azzal, hogy várjak rá.

Én azt mondtam, hogy nem tudom mit teszek.

És nem tudom, hogy mit tegyek!



2013. máj. 12. 19:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekünk kellene tudnunk helyetted? Vannak gondok.
2013. máj. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha szereted egyértelműen várd meg.
2013. máj. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Majd most kiderül, mennyire is lett volna jó ötlet azaz esküvő. Lesz e még kit elvennie ha hazatér.
2013. máj. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Én szeressem őt, de ő nem vette figyelembe, hogy nem akarom, hogy elmenjen? És mi van, ha megsebesül, esetleg mozgásképtelen lesz. Akkor is nekem ki kell mellette tartanom, és az egész életem egy tragédia legyen?

Nekem nem kell annyira a pénz, hogy elmenjen ezért.

A szerelem címszó alatt bármit megtehet, és én csak várjak?

2013. máj. 12. 19:33
 5/12 anonim ***** válasza:

4


"s mi van, ha megsebesül, esetleg mozgásképtelen lesz. Akkor is nekem ki kell mellette tartanom, és az egész életem egy tragédia legyen? "


Te ezt a faszit nem szereted, és sosem szeretted. Aki szereti a másikat, annál ez nem kérdés.

2013. máj. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Tudod egy mozgássérült ember is ember és tud olyan magasságokba repiteni, amiről álmodban nem gondolsz.
2013. máj. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Azért kíváncsi lennék, hogy mit tennétek, ha ilyen fiatalon egy tolószékes ember jönne vissza hozzátok. Milyen gyönyör lenne az életetek? Hogy éljem a fiatalságomat?

Hogy tervezzek gyerekeket? Majd őt is tolom a babakocsival,

Nem hiszem, hogy a szerelem mögé lehet bújtatni ezeket a problémákat. Nagyon könnyen kimondtátok ti is, hogy ha szeretem megvárom. És ha szeret, akkor miért hagyott itt? ez senkinek nem tűnt fel, vagy ez nem érdekes?

2013. máj. 12. 19:41
 8/12 anonim ***** válasza:

Katonával vagy együtt te választottad csak nem voltál eddig tisztában azzal teljesen hogy mivel is járhat ez a későbbiekben. Most hogy már tudod, így rosszabb igaz?


Ne maradj vele! Jobb lesz ha nem.

2013. máj. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem, katona is csak úgy lett, hogy egyik nap haza jött és bejelentette, hogy át helyeztette magát a honvédséghez. Ezt nem tudom hogy csinálta, de a velem való megbeszélés nélkül intézte a dolgot. Már akkor elkezdődött egy vita erről.

Én ezt sem akartam volna.

2013. máj. 12. 19:51
 10/12 A kérdező kommentje:

Borzasztóan meglepő, hogy egy ember sem értette meg a félelmeimet. Itt sokszor az befolyásol sokatokat, hogy szép e a választott, vagy sem, én meg mindjárt egy esetleges tolókocsist válasszak?

Ha úgy jöttünk volna össze, hogy tisztában vagyok vele, hogy ő mit csinál, nem választottam volna őt akkor. Valaki azt írta, hogy egy mozgássérült is tud repülni. Hát és ki fogja tolni a repülőjét?

Talán, ha valaki megértené a félelmeimet, és úgy válaszolna, megköszönném.

2013. máj. 12. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!