Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fiúk véleményt szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk véleményt szeretnék kérni. Szakítás után ugyan úgy beszélgetek a volt barátnőtök kel és nem rakod el a tőle kapott cuccokat mindent úgy hagysz ahogy volt ez normális?

Figyelt kérdés

A barátom szakított velem.

De viszont minden nap beszélünk ugyan úgy szinte.

Annyi a különbség h nem úgy h szeretlek meg ilyenek de elmeséljük mi történt velünk hülyülünk meg minden.

Mondta hogy mindent ugyan úgy hagyott a szekrényét a tőlem kapott cuccokat.

És mikor jött hitelesíteni a szakítást akkor is abba a pólóba volt amit tőlem kapott.


Ez normális?



2013. máj. 12. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Fura. A fiúk általában elteszik/kidobják/visszaadják a cuccokat. Legalábbis az ismerőseim ezt csinálják.
2013. máj. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Persze. Szép lassan kell továbblépni, nyilván ha elszakad az a póló, nem fogja bekeretezni és a falra tenni.


Szerintem ez így egészséges, sokkal normálisabb, mint amikor egyesek minden exes cuccot elégetnek máglyán

2013. máj. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én nem fiú vagyok,viszont nekem megvannak exemtől kapott cucaim(plüss,ékszer..stb),szekrényembe megtalálható!Sőt néhány plüss ágyamba van,és nem azért mert érzek íránta valamit..mert nem mivel ember számba sem veszem,és semmi sem köt hozzá!

Még friss neki a szakítás nyilván azért vannak meg neki a cuccok,és lehet hogy még szeret..és ki tudja nem-e jöttök újra össze?!

2013. máj. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem igazán! Keveset beszélünk de mindenkinél marad minden.
2013. máj. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is lány vagyok, de miért kellene kidobni az ajándékokat? Nem bánt az. :) Beszélni már nem beszélünk, de hülyeség lenne kidobálni a dolgokat
2013. máj. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Számomra ez normális. Bár a nők se mindig igénylik, hogy később is tartsuk a kapcsolatot. Főleg ha ő volt az, aki valami orbitális marhasággal cseszte el a kapcsolatot...
2013. máj. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem is az hogy nem teszi el őket.

Hanem inkába az h ugyan ugy beszélgetünk mint szakítás élőt meg volt előzménye.

2013. máj. 12. 21:13
 8/9 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Olvassátok el.

Ls utána is még normális mármint h már nem szeret.

2013. máj. 12. 21:16
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez egy emlék! Én bármit is kaptam a volt barátaimtól megtartottam. Emlék, ajándék.
2013. máj. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!