Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítsak vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vagy ne?

Figyelt kérdés
A barátomat nagyon szeretem,de amit művel az egyszerűen túl tesz mindenen még csak 15 évesek vagyunk, de már össze vissza hazudozik nekem nemrég derült ki hogy járt a legjobb barátnőmmel, szinte napi szinten meg tud bántani pedig nem vagyok az a sértődős fajta,a barátnőim szerint az idegeim nagyon erősek,mert milyen sokáig bírom vele és hogy ők már rég szakítottak volna vele.De nem csak a hazudozásairól van szó pl.:elmentünk egy gyors kajáldába a barátnőm ő és én .. mondta hogy meghív mikor meg ott vagyunk csak kijelenti hogy dehogy fizetek fizess magadnak.A barátnőim azt mondták hoyg a helyembe már rég kidobták volna... mit tegyek? (bocsi a sok írásért)

2013. máj. 12. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
dobd ki, mire vársz még?
2013. máj. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinek alkotmányos joga hülyét csinálnia magából.
2013. máj. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
te tudod. én szakítanék, az tuti.
2013. máj. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ez komoly kérdés? repüljön!

hogy tudsz megbízni valakiben, aki folyamat hazudik neked? ilyen emberekkel nem lehet kapcsolatban élni.

2013. máj. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nem tudom mióta vagytok együtt de minél hamarabb megszabadulsz tőle annál jobb :) én majdnem két évig voltam hasonló kapcsoltban...nagyon sajnálom, hogy annyi időt elvett az életemből

hidd el van nála ezerszer jobb :) egy kapcsolatnak nem arról kell szólnia, hogy meddig bírják az idegeid

19/L

2013. máj. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!