Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás! Képtelen vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás! Képtelen vagyok lerázni egy csajt, ötletek?

Figyelt kérdés

Kb két éve ismerkedtem meg egy lánnyal egy éve próbálom lekoptatni de nem tudom.

Mostanában hogy egyre kevesebbet engedek neki egyre durvább eszközökhöz folyamodik.


Minden nap hívogat akár 1000 szer egymás után amíg nem válaszolok, ha kikapcsolom a telóm, akkor fb-n vagy skypeon vagy hasonlón írogat állandóan és hisztizik hogy miért nem beszélek vele.

Ha ott is letiltom akkor bejön a munkahelyemre vagy a házam elé és ott ordibál velem. Az utcán mónikashowt vág le az emberek előtt.

Amikor beszélünk minden szemét gec inek lehord, hogy miért hitegettem egy évig és voltam vele.

Kb minden másnap bejön a munkahelyemre ebédidőben és ott addig ordibál velem míg el nem megyek vele ebédelni és fizetem a kajáját.

Amikor megpróbáltam vele erélyesebben beszélni, hogy hagyjon most már békén, akkor azzal fenyegetett, hogy az új barátnő jelöltemmel beszél és elhord minden szarnak, és hogy a munkahelyemről megpróbál kirúgatni.


Állandóan dugni akar velem de már undorodok ha ránézek is. Ez komolyan egy elme roggyant csaj.

Esetleg ilyen esetekben mit lehet tenni?

Feljelentésen már gondolkoztam de az sokáig eltart és nem hiszem hogy lenne valamire hatással.



2013. máj. 21. 00:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Légy vele lekezelő, még ha ez nem is férfihez illő viselkedés.
2013. máj. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vedd át a szokását, te reagálj minden felkeresésére azzal, hogy: Kopj már le nem érdekelsz!

Komolyan, h lehet azt elérni, hogy elmenj vele ebédelni és fizess???? Nem vagy normális!!!! Vágd a fejéhez 10ezerszer hogy szálljon le rólad. És annyira megijedtél, amikor azt mondta, beszél a barátnőjelölteddel? Nem tudsz te hatni a barátnőjelöltedre, hogy ne egy elmebetegnek higgyen? Anyám....

2013. máj. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Próbáltam akkor még jobban elkezd ordítani hogy miért vagyok vele bunkó. Már mindent hozzávágtam a fejéhez de csak jobban feldühítette.
2013. máj. 21. 00:29
 4/20 anonim ***** válasza:
MOndd meg neki, hogy feljelented zaklatasért. Nyugodtan meg is tehetnéd..
2013. máj. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
:D:D vicces ez az egész, de vigyázz magadra a helyedben néha félnék is.
2013. máj. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Bilibe lóg a kezed. Egy csaj se menne el ilyen messzire egy pasi miatt.


Vagy talán ő az?


[link]


Egyébként miért szakítottatok?

2013. máj. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Hjaj haver...te is pincében fogod végezni.

[link]

2013. máj. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Szerintem szánalmas, hogy nem tudod kezelni a helyzetet.... Jelentsd fel.
2013. máj. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Megütni és egyebek ugye nem célszerű,más nem marad hátra,mint feljelenteni zaklatásért.Akkor elvileg nem mehet a közeledbe.Ha megteszi,beviszik.Mást erre nem nagyon lehet kitalálni.
2013. máj. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Először ő dobott ki semmi indok nélkül, és utána rájött hogy milyen jó voltam neki hogy csomó mindent fizettem és folytatni akarta a kapcsolatot, de én nem akartam mert már akkor is sokat hisztizett és szinte mindig veszekedtünk. De a döntő indok az volt hogy még ráadásul meg is csalt míg együtt voltunk, de azzal védekezik akkor 1 hét "durci" szünet olt. Mai napig nem értem mit jelent.


Azóta zaklat egyre durvábban.

2013. máj. 21. 00:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!