Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Visszamenjek hozzá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszamenjek hozzá?

Figyelt kérdés
A volt pasim, 8 hónappal a szakítás után rámírt, hogy szeretné velem folytatni, mert még mindig szeret és kötődik hozzám. Még én is szeretem, de nem tudom, hogy érdemes lenne-e folytatni. 16/L

2013. jún. 3. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tökmindegy? Úgy is visszamész majd hozzá.
2013. jún. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem csalt meg vagy nem bántott meg dolgokkal amiken nem tudod magad túl tenni és ha ez lenne az első h újra megpróbáljátok akkor sztem adhatsz egy esélyt neki mindenki megérdemel még egy esélyt,de ha ez nem az első alkalom volt akkor hagyd mert most se fog akkor működni ha eddig se működött :S :)
2013. jún. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Majd mindenképpen írd meg hogy végül összejöttetek-e! :) Kérdésedre vàlaszolva: szerintem igen, pròbàljàtok meg újra, ha szeretitek még egymàst. Ha nem pròbàljàtok meg, lehet elszalasztjàtok azt a lehetõséget hogy nagyon boldogak legyetek együtt, akàr életetek végéig. Ha mégse müködne a dolog vele megint, legalàbb ezzel is tapasztaltabb leszel. De ha nem pròbàljàtok meg, akkor mindketten csak szenvedni fogtok egymàs hiànyàban, valòszinüleg, és sosem tudjàtok meg, hogy milyen lett volna újra együtt. Dönts a legjobb belàtàsod szerint :)
2013. jún. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én visszamennék hozzá ha szeretem és ő is engem a kölcsönös szerelmet nagyon meg kell becsülni
2013. jún. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!