Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha összejövök egy hölgyeménnye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha összejövök egy hölgyeménnyel, hogyan "alapozzam" meg, az elején, hogy "normális" párkapcsolat legyen a későbbiekben?

Figyelt kérdés

Tehát:

- hogy ne kapassam el

- mire figyeljek?


stb.


Az elején hogyan alakítsam ki azt, hogy körülbelül ha már féléve vagyunk együtt, ne ez legyen:


- meguntuk egymást, én őt, vagy ő engem

- viták sorozata

- vagy kiszeretünk egymásból


stb.


Most lett vége egy 1 éves párkapcsolatomnak. Eldobtak egy drogos, sz*rkeverős, állandóan iszogatós tárasság miatt, mert neki ezek az emberek a barátok. Neki ez a "szabadság"... Láttam rajta, hogy szeret, de még is kidobott..


Mindent rám fogott, hogy én b*sztam el mindent stb..


Nem is az fáj, hogy kidobott,(persze ez is). Az jobban fáj, hogy lesüllyedt ilyen emberek szintjére, és ellentmond önmagának, mert velem lenne, de már csak azért sem..


Rossz, mert amíg velem volt, kitudtam emelni ebből a társaságból, ők ezeket az embereket a barátjainak hiszi.. Most, hogy eldobott magától, úgy érzem kudarcot vallottam.


A sok pancser tartott tőlem, és most úgy érzem, rajtam röhögnek.. Az exem ettől-függetlenül "terjeszt" rólam 1-2 "fincsibb" dolgot.. Nem értem, kidobott, eldobott magától, akkor minek foglalkozik még velem?!.. na mindegy.


Köszönöm a válaszokat.


20/F



2013. jún. 12. 10:14
 1/10 A kérdező kommentje:
2 hét telt el, és összeismerkedtem egy lánnyal. Nem akarok begubózni, és úgy járni, mint az előző kapcsolatomba. Persze szeretem még azt a lányt, de.....
2013. jún. 12. 10:17
 2/10 A kérdező kommentje:
Fáj, hogy lesüllyedt ilyen emberek szintjére, hogy bennem látta a hibát mindig, hogy bennem látta az ellenséget.. Én csak jót akartam neki.....
2013. jún. 12. 10:20
 3/10 Zakathol ***** válasza:

Ilyen nincs. Nem lehet univerzálisan meghatározni a párkapcsolatokat. Két emberen múlik, hogy mi lesz a későbbiekben, azon hogy az individuumok milyen tulajdonságokkal bírnak, a másik mit vár és tolerál el stb.

Ismerkedjetek a csajjal, aztán majd meglátod, hogy a személyisége olyan-e mint amilyenre vágysz.

2013. jún. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem tudod ezeket elkerülni csak úgy, hogy több hónapos ismeretség után jöttök össze. Ilyen viszont szinte csak akkor van, ha az egyik fél foglalt.
2013. jún. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk kutyák, hogy "elkapassanak" minket, már meg ne haragudj.


Egyébként meg nincs univerzális recept erre, minden a kommunikáción múlik.

2013. jún. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azt akarom kihozni ebből a dologból, hogy ne Ő, hanem én hordjam a nadrágot. Vagy hogy mondjam..
2013. jún. 12. 11:06
 7/10 anonim ***** válasza:
Hozz több döntést, meglepetészerűség nagyon fontos, nem kell éjjel nappal dícsérni, csak ha kiérdemelte, ne legyél a bankautomatája. Tartsd meg a saját szabadságod, és az ő szabadságát is.
2013. jún. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért akartad kiemelni abból a társaságból? Nekem sem tökéletes a baráti közegem, mégis több szeretetet kapok tőlük mint bárhol másutt ahol eddig megfordultam.
2013. jún. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 kolosszus22 ***** válasza:

Ex miatt ne emészd magad, az ilyentől jobb is, hogy megszabadultál. Meg fogja ezt ő még bánni, de akkor már késő lesz. ;)

26F

2013. jún. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Csak megjegyzeskeppen pont ilyen kapcsolatom volt mint neked es ugyanezert dobtam ki szanalmas letemre-.- 1 honap kellett es amilyen szanalmas vagyok rajottem hogy hibaztam es epp visszaszerzem ot... lehet te is szamits az exed feltunesere
2013. jún. 16. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!