Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Most ilyen bunkón szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ilyen bunkón szakított velem a barátom, vagy mi a fene van?

Figyelt kérdés

Legutolsó beszélgetésünk így nézett ki. Utcán találkoztunk. Kérdeztem tőle, hogy van. Erre elkezdett panaszkodni, hogy nem tudja fizetni a telefonszámláját, ezért le fogja mondani. Kérdeztem tőle, hogy akkor ezek után hogyan fogunk találkozni. Erre csak annyit mondott elég bunkó hangsúllyal, hogy nem tudom, nem tudom, majd megyek és megbeszéljük. Rá másnapra hívtam, tényleg kikapcsoltatta, mert a számon előfizető nem volt kapcsolható. Azóta nem jelentkezett.

Annyi tudni kell, hogy a munkahelyére nem mehetek be hozzá, mert nem engednek be. Hozzá nem mehetek, mert még a volt feleségével lakik egy lakásban, pedig már 1,5 éve elváltak, gyerek nincs. Utcán azóta nem találkoztam vele. Tehát az egyetlen a telefon volt arra, hogy megbeszéljük mikor és hol találkozunk, meg hogy tudjam, mikor jön át. Ezek után várjak még rá, vagy vegyem úgy, hogy nem volt gerince elém állni, és megmondani, hogy vége.

Ha az utóbbi, akkor mi javasoltok, ha mégis összefutok vele az utcán, hogy viselkedjek vele?



2013. jún. 13. 11:16
 1/8 anonim ***** válasza:
mond meg neki hogy felejtsen el .. ezek után ahogy így bánt veled még szép hogy elküldöd a fenébe te is majd
2013. jún. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy ilyen pasival nem érdemes foglalkozni!
2013. jún. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Aha persze volt feleség. Tuti nem a volt felesége,te csak szeretőnek kellettél neki. Lehet meg tudta a felesége hogy csalja veled és ezért nincs telefon.....
2013. jún. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Volt feleség. Láttam a válási papírokat.

Persze, lehet, hogy azóta újra elvette, ezt nem tudom.

2013. jún. 13. 11:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy újra elvette, de párszor biztos megdörrentette melletted, olyan isten nincs, hogy együtt laknak és nem... Elég valószínű, hogy újra összejövőben vannak és azért épített le.
2013. jún. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ezt megmondhatta volna a szemembe is.

Amúgy ha helyettem inkább a masszív alkoholista volt feleségét választja újra, amikor pont ezért vált el tőle, akkor nincs mit sajnálni rajta.

2013. jún. 13. 11:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Részvétem, egy újabb idióta csapdájában estél. Nem volt gerince bevallani, úgyh szerintem ezzel itt vége is a a dolgoknak. Ennél csak jobbat találhatsz :)
2013. jún. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

És is ebben bízom, ez volt a gödör alja.


Köszönöm a válaszokat.

2013. jún. 13. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!