Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fontos! Többi lent (? )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos! Többi lent (? )

Figyelt kérdés

Ahol a volt barátnőm lakik, oda hívtak a barátaim, hogy menjek ki hozzájuk. Ezzel nincs is semmi baj. 2 hete mentünk szét, 1 évet voltunk együtt. 1 hete nem láttam. Attól félek, ha kimegyek, ne hogy összefussak vele véletlen..


Két "csoport" van, a normálisabbak, akik a haverjaim ott, meg van a másik csoport, ők ilyen , "szeretnek keveregni" talán még drog is. Abba a társaságba van a bolt barátnőm.


Kimennék, csak félek, hogy látom ahogy teszi másnak az agyát vagy valami.. értitek..


Mit tegyek?!

Szeretem is közben.. meg hiányzik is.. tudom, hogy szeret.. de még is szétmentünk.


F/19



2013. jún. 15. 17:54
 1/3 A kérdező kommentje:
*volt barátnőm
2013. jún. 15. 17:55
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben tuti nem mennék. Most kit érdekel, hogy lemondasz egy ilyen programot?
2013. jún. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Inkább ne menj akkor.
2013. jún. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!