Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lányok! Ha a csaj azt mondja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha a csaj azt mondja, hogy szeret és hiányzom neki, de ezt már lezárta, akkor lehet még esélyem?

Figyelt kérdés
Nagyot hibáztam és szakítottunk, eddig próbáltam magam visszakönyörögni, de hasztalan... Most úgy döntöttem, hogy hagyok neki időt, hogy a hiányérzet még jobban a hatalmába kerítse és 3-4 hétig megpróbálok nem beszélni vele, vagy csak nagyon minimálisan. Utána felhívom, hogy találkozzunk és akkor hátha megtudom győzni a folytatásról. Azt is mondja, azért nem akarja folytatni, azért zárta le, mert fél, ha újra összejönnénk a szememre hányná mindig és csak veszekedések lennének... Köszi

2013. jún. 16. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet, hogy idővel hiányoznál neki, de ha lezárta ezt magában akkor inkább hagynod kéne, ne keresd, inkább mondd, hogy ha mégis szeret akkor bármikor megtalál, ha akar akkor keres ő:)
2013. jún. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van esélyed, meg logika abban, amit mondasz. De amit most talán megszenved, sosem fogja neked megbocsátani. Pláne ha egy másik fiú közben nevetésre bírja...
2013. jún. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Bevallom csaj vok, de tudok pár tippet adni. Pl.:

-Ha van lányhaverod, kérd meg h segítsen megféltékenyíteni az előző barátnődet.

-Szánalmasan visszakönyörgöd magad neki. (ne hagyd h az exed irányítson, te vagy a férfi, érd el h ő szeressen beléd!)

-A suli legmenőbb pasijává válsz (tudom, ez nem ilyen könnyű) és a lábad előtt heverő csajok közül, romantikusan pont őt választod, így a suli legmenőbb párjává válva.

-Legegyszerűbb: a mottóm szakítás után mindig ez: sok hal van még a tengerben. Azaz: tedd túl magad a csajon! ;)

2013. jún. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha tényleg komolyan megbántad azt amit tettél és hiámyzik akkor ne add fel! Ha ő is látja hogy mennyire megbántad visszafogad ;)
2013. jún. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 zoliba' ***** válasza:
mekkora egy ócskasz@r női duma ez a lezártam. Anyja pi*sáját zárta le. Mi ő? Valami cd író program,ami lezárja a lemezt? Úgysem tud az érzései ellen menni. Nem gép
2013. jún. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!