Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nagy baromságot csináltam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy baromságot csináltam, szakított velem a barátnőm, azt mondja szeret, de nem tud többé bízni bennem, lezárta a kapcsolatot, ha vennék neki jegygyűrűt, akkor könnyebben vissza tudnám hódítani?

Figyelt kérdés

Vagy többet rontanék?

Már szétköltöztünk 1,5 hete....

Tisztában van vele, hogy én az életemben csak egy embernek vagyok hajlandó gyűrűt venni, ezért gondoltam rá....



2013. jún. 16. 16:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ne megvenni próbáld őt
2013. jún. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igazából szerintem nem tudod megvenni a bocsánatát, tudom hogy nem ez a szándékot hanem megakarod mutatni hogy mennyit jelent neked. Ha egy nő szakít az már a legutolsó dolog amit tesz és tényleg lezártnak tekinti a dolgot. Amit tehetsz ha van rá energiád és jelent neked ennyit, hogy mellette maradsz és támogatod meghallgatod hogy lássa hogy nem csak akkor volt jó neked amikor együtt voltatok hanem igazán fontos neked és kedveled.
2013. jún. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tudom, most akarok neki hagyni 2 hét gondolkodási időt, hátha átérzi a hiányomat és utána elhívni valahova beszélgetni, hátha, ez az utolsó esélyem szerintem....
2013. jún. 16. 16:21
 4/11 anonim ***** válasza:

Gondolom régóta együtt voltatok, így jól ismerheted.

Ha ő is úgy gondolkodik mint te, és esetleg tényleg megbocsátana, akkor lehetséges, hogy könnyebben vissza tudnád hódítani.

Hogyan szakított veled? Mert tényleg a legutolsó a szakítás.

2013. jún. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Már haza sem jött, kért gondolkodási időt, és két nap alatt úgy döntött, hogy ennek vége, lezárta /nehezen hiszem/. Nem voltunk annyira régóta együtt, de nagyon nagy szerelem volt és nagyon nagyot csalódott bennem /nem megcsalás meg ilyenek/ csúnya dolgot csináltam.....
2013. jún. 16. 16:31
 6/11 anonim ***** válasza:
SZerintem mindenki megérdemel utolsó esélyt. Nálunk is én dobtam a barátomat, visszapróbálta magát könyörögni hozzám,aztán egyszer rám írt, hogy lenne-e kedvem az egyik kedvenc filmsorozatommal kapcsolatos helyre eljönni vele, én igent mondtam, miért is ne, és akkor lepett meg olyannal, amire nem számítottam. Pedig dobtam és nem akartam több esélyt, mert kilátástalannak ítéltem meg az egészet, de végül másként alakult. :) Szóval no para :)
2013. jún. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És mi volt az, amire nem számítottál, ha nem túl indiszkrét a kérdésem?
2013. jún. 16. 16:36
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy nagyon szép eljegyzési gyűrű és még egy ajándék a kedvenc filmemből. :) alaposan felkészült, díjaztam :)
2013. jún. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát attól függ, mit csináltál. Szerintem ne így próbáld elnyerni a bocsánatát. Nem hiszem, hogy így kéne eljegyeznetek egymást, egy szakítás miatt, bocsánatkérésképpen.
2013. jún. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha valamiért nem bízik meg benned, akkor vaj van a füled mögött: Ha megcsaltad nálam pl. szemernyi esélyed sem lenne - ezt viszont nem írtad le.

Tegyél egy próbát, de ne jeggyűrűvel. Inkább próbálj meg vele beszélni, ha nem megy, akkor fogadd el.

2013. jún. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!