Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kapcsolatnak lehet ezt egyalta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatnak lehet ezt egyaltalan nevezni? Es ha igen. Mennyi ido felejteni?

Figyelt kérdés
Baratomat tobb mint 6 eve ismerem, ezelott 6evvel voltunk mar egyutt par honapig, de vegul vege lett a dolognak es nem is beszeltunk, nem tartottuk a kapcsolatot semmilyen szinten. 1honapja elkezdtunk beszelgetni, flortoles lett belole es azt mondtuk, hogy adunk meg egy eselyt a dolognak. Kozben kiderult, hogy o majdnem 4evig "egyutt volt" egy 36 eves 3gyerekes novel (a baratom most lesz 25) akivel egyszer sem talalkoztak, interneten tartottak a kapcsolatot, neha telefon vagy sms. Szerintem ez igy nem kapcsolat, esetleg valami szellemi potleka annak. Voltak normalis kapcsolatai is ezelott, nem tudom mi tartotta emellett a no mellett, de kicsit fura. Minden rendben velunk, a no ugy tunik, hogy teljesen eltunt az eletebol, de neha megis elgondolkozok, hogy azert az a szinte 4ev eleg sok ido. Mielott mi osszejottunk mar kb fel eve mondhatni, hogy nem voltak egyutt, a no osszejott valaki massal, megis tartottak a kapcsolatot, de amikor megtudta, hogy mi egyutt vagyunk lehordott engem teljesen ismeretlenul mindennek. Baratom megvedett, nem ezzel van a gond, csak felek attol, hogy ha elkezd majd unatkozni megint megprobalja visszasirni magat es nem szeretnem, hogy belemasszon a kapcsolatunkba.

2013. jún. 18. 20:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez nem kapcsolat, "csak" (net)szerelem. Ne foglalkozz vele.
2013. jún. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!