Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Szakított velem a barátnőmm hogyan jöjjek vele újra össze? Segítséget kérnék hogyan jöjjek vele össze mert nem tudom magam túl tenni a szakításon. Csak értelmes emberek válaszoljanak!

Keress kérdéseket hasonló témában: szakítás

2013. jún. 19. 05:27  Privát üzenet  

A válaszok
Valami bővebb infó? Például miért szakított veled.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2013. jún. 19. 05:44 Privát üzenet
Velem ugyanez a helyzet csak én làny vagyok és velem szakított a baràtom... Én is szeretném valahogyan visszahòdítani.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont 2013. jún. 19. 05:46 Privát üzenet
"Visszahódítani" nem lehet senkit. Vagy rájön magától, hogy jobb volt neki veled, vagy nem. Nem érdemes nagyon pedálozni, mert az MINDIG ahhoz vezet, hogy a volt barát/nő csak még jobban megerősödik abbéli elhatározásában, hogy elég volt.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont 2013. jún. 19. 07:57 Privát üzenet

3-assal nagyon egyet értek!

Én nemrég szakítottam barátnőmmel, és szörnyen zavar, hogy még mindig pedálozik. Ha nem tenné, tök nyugodtan lennék körülötte, nem zavarna, de így kerülöm, ahogy lehet.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont 2013. jún. 19. 08:53 Privát üzenet

3#-as: +1

Biztos volt oka rá. Az valóban bosszantó, ha nem mondja el az okot. Viszont volt barátnűm, akivel szakítottam, de utána meg elkezdett lehordani a közös ismerőeinknél, akik meg nevetve mesélték nekem vissza.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont 2013. jún. 19. 21:57 Privát üzenet

Nagyon nehezen fog menni.

Ha a nő szakít, abból már nem lesz semmi. Ha a férfi szakít, abból még lehet barátság.

A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont 2013. jún. 20. 08:57 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Más miatt hagyott el... de elmondása szerint sokkal jobb mint én. Már csak 1 kérdés: Miért kell a lányoknak mindig a 'jobb'

# 7/7Időpont 2013. júl. 4. 09:50 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek mekkora az esélye, hogy egy kimagaslóan okos, sokdiplomás, jóképű pasi érdeklődjön egy kedves, értelmes, helyes nő iránt, aki nem végzett egyetemet, csupán egy kicsit...
Főként fiúk válaszoljanak! Vajon mire gondolhatott?
Fiúk! Egy lányt a haja alapján ítéltek meg, hogy értelmes vagy sem?!
Debrecenben van értelmes nő?
Lányok! Ti járnátok érzelmes, de értelmes pasival?
Ha fb-n kapsz választ egy fontos sms-re az nem személytelen? Nem zavarna titeket? Lányok, fiúk egyaránt válaszoljanak! Ja, és hogy mi ennek az oka?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szakítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!