Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jár új esély? Megérdemli vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jár új esély? Megérdemli vagy sem?

Figyelt kérdés
Barátommal szakítottam pár napja. Az indók az volt hogy kevesett voltunk együtt. Ezt mondtam neki ami igaz is . A másik pedig amiről nem tud az az volt hogy rá jöttem hogy mikor először megláttam az gondoltam hogy nem cseszem el ezt az alkalmat és megpróbálom. Majdnem 2 hónapja voltunk együtt és ezalatt 2x találkoztunk ami nekem nem elég pedig közel lakik hozzám. Meg rádöbbentem hogy ha akarnék találnák magamnak sokkal helyesebbet ha akarnék .

2013. jún. 19. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Na megint a külső...

Nem érdemlitek meg egymást.

2013. jún. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen az is meg hogy kevés időt tölotöttünk egymásal ami nekem kevés
2013. jún. 19. 14:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, hiszen ez nem is lenne szakítás. 2 hónap alatt kétszer találkoztatok. Ez csak ismeretség!
2013. jún. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de megpróbáljuk újra vagy felesleges ?
2013. jún. 19. 14:27
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
Hidd el a barátod jobban jár ha szakítsz vele,pontosabban nem békülsz ki vele.Ugyan is aki ilyet mond hogy alálsz helyesbbet is,az nem érdemli meg.Nem mellesleg még te akarz neki esélyt adni?Miközben te dobtad ki?pfff nevetséges..
2013. jún. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!