Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Felejtsem el, vagy próbálkozza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejtsem el, vagy próbálkozzak még nála?

Figyelt kérdés

Nem régiben ért véget egy 5 hónapos kapcsolatom. Az első 4 hónap az tiszta lila köd, hatalmas szerelem, de utána elég csúnyán megbántottam és minden megromlott. Nem tudtunk úgy viszonyulni egymáshoz már utána és szakítás lett a vége. Azt mondta nekem, hogy "lehet csak most ismert meg igazán" Én tudom, hogy nincs igaza, mert az az ember vagyok akibe beleszeretett, csak nem tudom vele elhitetni. Nem csúnya szakítás volt, néha még beszélünk is. Most nem is próbálkozom, mert jobb ilyenkor kicsit hagyni hagy legyen egyedül, de arra gondoltam, hogy idővel megkeresem és megpróbálom helyrehozni. az az igazság, hogy nem akarom elveszíteni őt. Szerintetek ez baromság, vagy összejöhet még? Valaki, akinek sikerült visszahódítani a párját?


F/21



2013. jún. 21. 17:56
 1/3 anonim válasza:
Egy próbát megér, viszont legtöbbször a nőkön múlik az egész
2013. jún. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hát én ugyan ezt élem most a barátommal...szerintem nem a nőkön múlik, vagy nem csak...kb én is így vagyok hogy reménykedem meg ilyenek...de ezzel is kb csak magamat őrlöm.
2013. jún. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

De igen, a nőkön múlik nagyrészt.

Ha ott belül egyszer eltörött a "kémcső" ,és szétfolyik a méreg, akkor már csak az öreg Buddha tudja, hogy mikor szívódik föl igazán.

Addigra meg lehet , hogy megtetszik egy újabb kakaska, aki majd jobban kukorékol és kapirgál.

2013. jún. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!