Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Lányok, miután szakitottatok az első pasitokkal, aki elvette a szüzességeteket, mennyi idő után tudtatok újabb komoly kapcsolatba belevágni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: első, szakítás

2013. jún. 24. 11:21  Privát üzenet  

A válaszok
1-1,5 év volt

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/10Időpont 2013. jún. 24. 11:42 Privát üzenet
2-3 honap. Sok mulik azon hogy ki szakitott... Nalunk en.

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/10Időpont 2013. jún. 24. 11:47 Privát üzenet
2 év

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/10Időpont 2013. jún. 26. 11:05 Privát üzenet
2 év

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/10Időpont 2013. júl. 3. 19:21 Privát üzenet
Ha azon múlt volna, hogy mikortól vágytam komoly kapcsolatra, akkor olyan... 4-5 hónap. De amúgy eltelt több, mint 1 év a kettő között.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/10Időpont 2013. júl. 3. 19:29 Privát üzenet
Az elso pasimnak nem adtam magam oda. 2 ev telt el utana, aztan jottem ossze azzal akinek odaadtam. Azota is egyutt vagyunk.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/10Időpont 2013. júl. 3. 19:31 Privát üzenet
én nagyon szerettem az első pasimat , viszont mikor szakitottunk neki 1 héttel később már barátnője lett, én meg szenvedtem , aztán 5 hónap után nekem is lett egy kapcsolatom ami még mindig tart már több mint 1 éve , de nem tudom elfelejteni az első pasimat , akarmennyire akarom.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/10Időpont 2013. júl. 3. 20:01 Privát üzenet
én szerettem az utolsó barátomat, már nem vagyunk eggyütt, ő vette el, ennek már kb 2,5 éve, azóta szingli vagyok. L/23

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/10Időpont 2013. júl. 3. 20:35 Privát üzenet

Nekem kb 1 hónap volt az után aki a szüzességemet vette el, de vele elég rossz volt a kapcsolatunk a vége felé, közös megegyezéssel szakítottunk, kb egyikünk se látta hogy ebben még lenne folytatás. Az első első barátom után sokkal több idő volt, de vele csak csókig jutottunk, akkor még 14 voltam.

23L

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/10Időpont 2015. jún. 27. 23:41 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
A kérdező kommentje:

Rég írtam ezt a kérdést. Akkor szakítottam, és most 3 év után lett új kapcsolatom.

# 10/10Időpont 2016. ápr. 20. 14:37 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Első együtt alvás.17 és fél éves lány,20 éves fiú,8 hónap komoly kapcsolat. Megengednétek, hogy együtt aludjanak?
Kinek sikerült internetes társkeresőn komoly kapcsolatot találni? Mennyi idő telt el a regisztráció, és az első randi között?
21 éves lány vagyok és most van az első komoly kapcsolatom. Ha a fiú 2 hét után már mohó a csókban (majd megfojt a nyelvével), és már tapizik és nem akar leállni akkor sem ha...
Az első igazi komoly szerelmet ki mennyi idő után heverte ki? Vagy ezt sose lehet?
Nektek mennyi időbe telt az első komoly kapcsolatotok után TELJESEN kiheverni a szakítást?
Mikor volt az első komoly párkapcsolatotok? Hogyan jöttetek össze?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szakítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!