Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 2 hónap után kiszerettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónap után kiszerettem a barátomból, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az első hónapban minden tökéletes volt, imádtam. Viszont érzem, hogy ha nincs velem, olyankor annyira már nem hiányzik, ha vele vagyok, akkor pedig nagyon jól elvagyunk. Eddig minden kapcsolatom tartott majdnem 1 évig, de vele más. Ő nagyon szeret engem, és még mindig fülig szerelmes. Sok dologra megtanítottam ez idő alatt, leszoktattam a cigarettáról, mert egyedül képtelen volt rá, és nincsenek már káros szenvedélyei, pedig sosem kértem tőle, hogy hagyja abba. Egyszerűen csak támogattam, ha abba akarta hagyni. De már érzem, hogy kezd egyhangú lenni a kapcsolatunk, ő viszont nem így érez. Nagyon összetörne, ha szakítanék vele.

Tudom, hogy hibás vagyok, és vannak defektjeim, de tudok még változtatni az érzelmeimen iránta?

17/L



2013. jún. 28. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ha 2 hónap után ezt érzed ott bizony gáz van..

Inkább felejtsd el minthogy tovább húzd az agyát, túl fogja élni a gyerek mindannyian túléltük ennyi :D

2013. jún. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szakíts vele ma.
2013. jún. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2013. jún. 28. 14:07
 4/4 kolosszus22 ***** válasza:
Majd visszaszokik. Igazából nem tudom mi lenne a jó tanács, de valahol idegesítő ez, mert kb. soha nem fogsz olyat találni akibe mindig szerelmes leszel és így soha nem is fog az ember megállapodni. Te magad mondtad, hogy ha együtt vagytok jól érzed magad, csak ezért szakítani hülyeség szerintem. Mindegy, te tudod. Majd ha kicsit idősebb leszel talán más lesz az érték rended.
2013. jún. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!