Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Most mi lesz, "mi-ből csak én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi lesz, "mi-ből csak én lesz? "

Figyelt kérdés
Már 2 éve hogy együtt vagyunk körülbelül, egy héten egyszer mindig összeveszünk, de durván elkezd bunkózni velem és nem akar találkozni se de most utoljára betelt a pohár és elmentem hozzá végül arra jutottunk, hogy vége sírva búcsúztunk el egymástól egy csókkal, előtte azt mondta szeret, de nem akar velem lenni. Ezt mire véljem? Facebookon még nem vette le hogy nem vagyunk együtt csak úgy tette, hogy senki se lássa csak ő. Vajon lesz még valami közöttünk? Vagy csak idő kell neki?

2013. júl. 1. 22:45
 1/2 anonim ***** válasza:
77%
vagy csak finom a punci, ébredj már fel!!!!!!!!!!!!!!
2013. júl. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Aki szerelmes,az felvállal,aki szerelmes,az nem bizonytalan az érzéseiben egy percig sem.Aki meg ki akar használni,az talonban tart.Azt mondja szeret,mert a tested még kéne neki.Viszont mások előtt nem válllaja fel a kapcsolatot,mert nem szerelmes,és már nem kell neki ez az egész,szintén azért,mert nem szerelmes.
2013. júl. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!