Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csináljak h megváltozzon?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak h megváltozzon? A legjobb ha szakítok vele?

Figyelt kérdés

Barátom (27) és én(20) 2 hónapja vagyunk együtt. Amikor összejöttünk akkor vesztette el a munkáját.

Eleinte minden oké volt, voltunk randizgatni, elhívott a barátaihoz kertipartira, szinte mindennap együtt voltunk. Mostanában viszont nagyon elhanyagol. Állítása szerint szeret, csak nem ér rá, mert állást kell keresnie, amit meg is értenék, csak sztem ha a szomszédba át tud menni órákra, akkor sztem velem is tölthetne egy kis időt. Azt sem értem, hogy minden hétvégén megy a haverokkal bulizni, engem miért nem tud elvinni. Viszont ami a legjobban idegesít, hogy mindig amikor szól ugornom kell és mennem hozzá, viszont ha én akarok vele lenni sosem ér rá az állítólagos "álláskeresés" miatt. Mit csináljak hogy megértse hogy szeretem és nem akarom elveszíteni viszont ha így folytatja nem hiszem h sokáig fogom bírni.



2013. júl. 3. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magad, szakíts, és keress egy olyat, akit érdekelsz is. Nem csak egy mindig kéznél lévő punci vagy.
2013. júl. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is dobható.
2013. júl. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát elég korán kezdődnek a gondok..
2013. júl. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha ilyen rövid idő alatt ez van, érdemes véget vetni neki.

Mi lenne 1 év mulva? Nem is látod?

2013. júl. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, tényleg a legjobb ha szakítok vele.
2013. júl. 3. 14:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Így 3 évvel később kérdezem, mi lett veletek?
2016. szept. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!