Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jól tettem vagy én vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem vagy én vagyok nagyon hülye?

Figyelt kérdés

A sztori a következő !

Elég kesze kusza történet, és kérem aki tud adjon értelmes , normális választ .

Barátnőm és én együtt voltunk 8 hónapot , én 24 ő 21 éves és sokáig nagyon jól működött minden , csak részemről nehéz volt lenyelni azt a tényt , hogy sok a fiú barátja közben ha én a lány ismerőseimmel beszélgettem már hisztit kaptam . Sok havi vita után nyíltan is megkaptam a szemembe ,hogy akárkivel beszélek és nőnemű azért ő szólni fog vagy tudtomra adja a nemtetszését . Egyetlen egy írott szabály volt kettőnk között ,azaz hogy az exekkel kapcsolatot nem tartunk ! 6 hónap után ezt is megszegte mivel felkereste neten , plusz még náluk is volt ha nem is nála konkrétan . Nálam ennél a pontnál a bizalom megrendült , és magamat is meglepve eléggé féltékeny típus lettem . Az vagyok viszont csak egy bizonyos szintig , de mikor rákérdeztem miért beszél az exxel és azt a választ kaptam hogy " köztük mindig volt és van egy láthatatlan dolog " akkor ott elszállt minden kis bizalmam . Együtt bérlünk egy szobát és mostanság már nagyon elharapódzott a helyzet . A munkahelyen megismerkedett egy sráccal aki vallja neki csak haver míg "exem " is vallja hogy neki nem kell a srác semmilyen értelemben csak most ezekben a háborús időkben jó vele tölteni az időt . Több közös ismerősünk is mondta , hogy ne féljek a srácnak nem fog kelleni , ne féljek . Viszont az meg extra rosszul esik , hogy tegnap is vitáztunk a srác lent megvárta ő elment és nála aludt olyan indokkal , hogy " ilyen feszültségben ő nem tud itthon aludni " Valószínűleg elrontottam én is sok dolgot és rengeteg mindent másképp kellett volna csinálnom de már ez van . Csak szerintem exem részéről elég gusztustalan ez a viselkedés pár nap szakítás után már mással ?



2013. júl. 4. 09:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ez most komoly?! Ilyen viselkedést akkor sem nyelnék ha, ha tényleg nem csalt volna meg a csaj, na de hogy ott aludt nála?! De amúgy az ott alvás előtt szakítottatok, vagy utána?

olyan szempontból viszont mindegy, hogy kicsit sem tisztel(t) Téged, jobban jártál, hogy elváltak útjaitok.

2013. júl. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
*akkor sem nyelnék le, ha
2013. júl. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szóban már többször szakítottunk pár nap alatt , 2 napja hatalmas vita közepette megkaptam a gyűlöllek szót mert kifejeztem nemtetszésem afelől , hogy szakítunk és már mással ismerkedik . Én is hibás vagyok nem akarom kivenni a nyakamból a dolgokat de ezt valahogy akkor sem érdemlem . Ha egy 5-10 éve ismert haverjánál alszik azt mondom hogy rendben legyen .. de ezt a srácot legjobb esetben is 2 hete ismerheti és már ide fajult a helyzet ? Nem akarom elhinni , hogy aki elmegy a másikhoz aludni annak nincsenek szándékai a másikkal még ha nem is párkapcsolati. én sem nyelem a dolgot , ez a " gesztus" közömbössé tette teljesen még ha belül igazából rossz is belegondolni főleg ha visszagondolok a szebb időkre .
2013. júl. 4. 09:12
 4/11 anonim ***** válasza:

Kivolt már éhezve másra, unt téged, mert egy csomó baromságot eltűrtél neki, ez már vesztes szint 1. Magad hibáztatod, meg így viselkedik vesztes szint 2.


Amíg nem küszöbölöd ki a megalkuvásaid és gyengeséget mutatsz egy nő fele, mindig így fogsz járni, van amelyik csúnyán megmocskol van, aki szimplán elhagy majd.

2013. júl. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nem meg, hanem mert* így viselkedik
2013. júl. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Te hülye vagy? Már hetekkel ezelőtt el kellett volna hagynod ezt az istenverését.
2013. júl. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Sajnos azt belátom , hogy rosszul csináltam sok dolgot . Az elején kellett volna ezt megfogni . Csak hát az érzések ellen nehéz küzdeni meg a tudattal hogy másik sráccal van akivel elvileg nincs köztük semmi :D
2013. júl. 4. 09:17
 8/11 zoliba' ***** válasza:

te ebszolút nem vagy hibás.

szakítanod kell vele végleg,mert úgyis csak kihasznál.amiket leírtál abból arra következtetek (több éves praxissal a hátam mögött),hogy ez a nő egy igazi hárpia,kihasznál,megcsal,megalázza a férfibecsületedet.az ilyen nőnek papucsférje lesz,majd ő pedig éli életét..


hagyd a piccs-ba.anyi a nő,hogy dunát lehet rekeszteni belőlük.menj és szórakozz,bulizz szopass,kúrj,amennyit tudsz,a legjobb éveidet taposod..


üdv. dr. Zolibá

2013. júl. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nagyon hülye vagy! Már régen dobnod kellett volna. Tudom, hogy távolról könnyű okosnak lenni.

Viszont ha szakítottatok, akkor azzal fekszik le, akivel akar.

2013. júl. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hmm. Nekem ugy tunik egy ujabb hipokrata, tidatlan, nem gondolkodo lanyrol van szo. Az en kedvesem is ikyen. Bizalmatlan, feltekenykedo es igazsagtalan. Es megengedi maganak mert az o javat szolgalja ez a gondolkodasmod.
2013. júl. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!