Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Érdemes reménykednem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes reménykednem?

Figyelt kérdés
10 éve vagyok együtt a párommal. Kb. olyan 1-1,5 hónapja feltűnt, hogy mintha már nem érdekelné annyira a kapcsolatunk. De akárhányszor rákérdeztem, azt válaszolta, minden ok. Aztán 2 hete megint megkérdeztem, és akkor elmondta, hogy már nem úgy érez, mint az elején. (mondtam neki, én sem, 10 év után ne várjunk lángoló érzelmeket) Azt tudni kell, kb. 4 éve történt egy nagyobb törés a kapcsolatunkban, megbántottam, de megbeszéltük, és úgy tűnt, megoldódott a probléma. Kérdeztem, szeret-e még? Azt válaszolta, egy kicsit talán, de össze van zavarodva, nem tudja, mit érez pontosan. Kértem, hogy ha úgy gondolja, vége, akkor mondja meg, mert ez így nem jó senkinek. De ezt nem állította, csak azt hajtogatta, nem tudja, össze van zavarodva. Végül is abban maradtunk, hogy külön megyünk, és ha döntésre jutott, akkor elmondja. Azt beszéltük meg, 1 hónap kb. elég lesz. Arra is rákérdeztem, van-e valaki más, esetleg tetszik-e neki valaki. Azt mondta nem erről van szó, akár ellenőrizhetem is bármikor. Még arra kértem, sajnálatból ne maradjon velem, gondolja át jól a döntést, de ha már nincs érzelem, akkor ne erőltessük. Azóta eltelt 2 hét, eddig még nem szólt. Reménykedjek, vagy könyveljem el, hogy ennyi volt? 10 évet nem szeretnék csak úgy "kidobni" az ablakon...

2013. júl. 4. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Most komolyan, erre milyen választ vársz? Majd két hét múlva megtudod.... nem vagyunk jósok.

Ha nem talál nálad jobb csajt, majd visszamegy amúgy....

2013. júl. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sudribunkó ***** válasza:
Hmmm...
2013. júl. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sudribunkó ***** válasza:
Nem lehet, hogy elbuzult?
2013. júl. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Gondoltam, nem írom ide, mert egyértelmű.. de értelmes válaszokat várok. :-P

Akinek esetleg van hasonló szituból tapasztalata - mondjuk.

2013. júl. 4. 18:27
 5/5 anonim ***** válasza:
inkább örülj, hogy gyerek nem lett a dologból, és akármennyi évet ki lehet dobni az ablakon, én 4 évet dobtam ki
2013. júl. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!