Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kérlek! Hogyan szakítsak vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek! Hogyan szakítsak vele?

Figyelt kérdés
3 éves kapcsolat volt,már 1 hónapja nem láttam..de könyörög,sír,leveti minden büszkeségét..csak hogy újra velem lehessen!De én már nem látom jövőjét ennek..szeretem,nagyon..mint embert!!Hogyan mondjam meg neki,annyira fájna ha neki fájna..Segítsetek kérlek!!

2013. júl. 6. 11:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nyisd ki a szád,és értelmesen mond el.
2013. júl. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
de sír zokog és nagyon fáj ez..
2013. júl. 6. 12:00
 3/15 anonim ***** válasza:
67%
A legjobb az őszinteség. Meg kell neki mondanod, hogy már nem vagy szerelmes belé, és ez ellen nem tehetsz semmit, és ő sem. Idővel majd jobb lesz mindenkinek, mást nem tehetsz.
2013. júl. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Tudom,nem vagyok szerelmes..de szeretem ,mint embert!!Vár engem ma..hogyan szakítsak,hisz megszakad a szívem..
2013. júl. 6. 12:02
 5/15 anonim ***** válasza:
29%
Levéllel! Az neked legalább nem fájj! Aztán tiltsd le mindnhonnan 1 évre legalább
2013. júl. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
80%
Én is hasonló helyzetbe voltam , meg kell mondanod neki face to face . Neked is szar lesz meg hát neki is de ha nem szereted akkor nincs miért próbálkozni. sok sikert ha gondolod írhatsz privit hogy , hogy ment
2013. júl. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
"Nagyon szeretlek, mint embert..." na ezt ne. "Elmúlt a szerelem" akár kamu, akár nem, ez már hatásosabb, lényegre törőbb. "A kapcsolatunknak nincs jövője" ez is jó, de egy pasinál nem valószínű, hogy sokra mész vele. "Nem szeretlek, nem akarok veled lenni" Bingo. Értelmes, lényegre törő, nehéz nem felfogni. Ha valakivel szakítanak, az fáj, nem tudod elkerülni.
2013. júl. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Párkapcsolatot nem lehet szánalomra alapozni. Ha fontos vagy neki, a barátságodat is megbecsülheti, te meg edzhetnéd magad egy kicsit, hogy ne törjön meg az érzelmi zsarolás.
2013. júl. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha velem levéllel szakítanának.Eléggé pofon vágna,és nem szomorú lennék hanem ideges.

Senki nem mondta,hogy könnyű a szakítás.De van korrekt és inkorrekt/pofátlan módja.

Te döntesz.

2013. júl. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Lehet azért ilyen nehéz,mert nincs senkim rajta kívül..de ismerem őt,és tudom hogy megszakadna a szíve..ezért nem merem megtenni..rossz is lenne ha nem látnám többet..Levél???Szerintetek jó???
2013. júl. 6. 12:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!