Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Találkoznom kell az exemmel....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoznom kell az exemmel. Vissza kell adnunk egymás cuccait. Hogy viselkedjek vele a talin?

Figyelt kérdés

Legyek szemrehányó? Vagy visszahúzódó? Tomboljak? Támogassam az új kapcsolatát? Próbáljak meg tetszeni neki, hogy lássa, kit veszített el?

Mit csináljak? Megöleljem? Megpusziljam? Vagy tartsak távoságot?

Minden ötletre szükségem van! Segítsetek!



2013. júl. 8. 08:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

A kérdés az,hogy az ő hibájából lett-e vége a kapcsolatotoknak? Mert ha igen akkor távolságtartó legyél és nyugodtan lehetsz szemrehányó...;)

---

F/17

2013. júl. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
szerintem,ha ő csalt meg akkor is legyél távolságtartó,ne szólj hozzá max egy egyszerű szia...
2013. júl. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

köszönj, add oda a cuccait, vedd el tőle a tieidet, köszönj, fordulj sarkon és menj haza.

szerintem inkább légy közönyös.

2013. júl. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Legyél hideg, ne látszódjon rajtad, hogy megviselt a dolog.
2013. júl. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 moonlightsentinel ***** válasza:
Szerintem semmit, helló, helló, köszi szia. Ennyi. Amúgy én ilyenkor megkértem egy haveromat, hogy jöjjön el velem, úgy kevésbé kínos, és gyorsabban le lehet rendezni, ha van ott egy 3. fél.
2013. júl. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 ASOT ***** válasza:

"Próbáljak meg tetszeni neki, hogy lássa, kit veszített el?

Mit csináljak? Megöleljem? Megpusziljam?" Most te még mindig odáig vagy érte vagy sem??


Egyébként légy hétköznapi, legyél érett nagylány, nem kell se flegmának lenned se visszahúzódónak se pedig tetszelegni előtte, ez olyan mintha kis éretlen tini lennél, vagy másik esetben egy idősebb de betegesen kétségbeesett aki jajj mi lesz velem hogy te nem vagy...

pffffff


köszönsz neki, nem kell se puszi se semmi, tessék a cuccaid ...remélem nem maradt itt más, ezek az enyémek? okés köszönöm, isten veled...vagy hasonló :)

2013. júl. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
1. kommentelő! Igen. Ő szakított VELEM
2013. júl. 8. 08:50
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem. Nem vagyok oda érte, csak szeretném, ha minél rosszabbul érezné magát
2013. júl. 8. 08:52
 9/19 moonlightsentinel ***** válasza:
Ha érdekel még, hogy hogy érzi magát, az azt jelenti, hogy érdekel ő is. És ilyenkor a legokosabb dolog az az, hogy minél inkább kizárni az életedből (annál hamarabb túlteszed magad rajta). Ha kicseszel vele, nem hogy kizárod, hanem még energiát fektetsz bele. Hagyd a fenébe.
2013. júl. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én megöleltem, pusziltam és sok sikert kívántam neki az életéhez! Ő szakított, de az én hibám volt!! (megcsaltam egy csókkal)
2013. júl. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!