Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tudnám "életben tartani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám "életben tartani az érzéseit"?

Figyelt kérdés

átmenetileg szakítottunk a párommal. megbeszéltük, hogy azért jóban leszünk, beszélünk majd, de nyilván nem minden nap, mint eddig. annyiban maradtunk, hogy egyikünk sem tudhatja, mit hoz majd a jövő, talán majd egyszer újra együtt leszünk, ám én nem akarom őt elveszíteni végleg, de most sajnos egy olyan helyzetbe csöppentünk, ami miatt jelenleg nem kivitelezhető, hogy együtt legyünk. ezt nem szeretném részletezni, hogy miért.

sajnos ebben az is benne van, hogy elmúlhatnak esetleg az érzései irántam, és én ezt nem akarom. ha esetleg beszélnénk, vagy találkoznánk, mivel tudnám életben tartani az érzéseket? ti voltatok már ilyen helyzetben? mit tettetek ennek érdekében? ujra összejöttetek végül?

normális válaszokat várok. köszi



2013. júl. 8. 14:32
 1/1 anonim válasza:

Én is voltam hasonló helyzetben még néhány évvel ezelőtt. Mindent megtettem azért, hogy az akkori szerelmemmel együtt marajunk és a vége egy jó kis depresszió lett. Nekem ő volt az első nagy szerelmem és a szakítás előtti napon semmi jele nem volt annak, hogy mire készül. Ugyanúgy együtt nevettünk és kirándulni voltunk. Aztán másnap derült égből villámcsapás. Utána összejöttünk többször is de szakítottunk többször is. Az első szakítás a második évforduló előtt volt összesen 2,5 évet jártunk. Nagyon szerettük egymást. DE nem így csinálnám ha újra ebben a szituációban lennék, hanem az első szakításnál leülnék vele és megkérdezném, hogy MIÉRT? Valami miatt ugyanis így döntött és ha tudom a miértet akkor könnyebb elfogadni, mert én nem csinálnám végig még egyszer ami utána jött. A felmelegített leves általában már nem olyan jó és lehet, hogy az a nehezebb út ha most megpróbálod elengedni, de hosszútávoln mindenképpen ez a jövedelmezőbb az én tapasztalatom szerint. Lehet, hogy ez nagyon nehéznek tűnik most, de hidd el, hogy neked is hamarabb könnyebb lesz és idővel a szép dolgokra fogsz emlékezni nem úgy mint én aki nagyrészt csak arra emlékszik, hogy az utolsó fél év mennyire el volt rontva. Nem tudom, hogy hány éves vagy és hogy miért volt a szakítás de az én tanácsom, hogy szép lassan próbáld meg elengedni és új életet kezdeni. Még ebben a helyzetben is próbáld meg megtalálni az élet apró szépségeit és találj valakit akivel beszélhetsz erről (mondjuk egy jó barátnő)!


Egyébként én most 23 éves vagyok és boldog párkapcsolatban élek 3 éve és 2 éve összeköltöztünk! :)

2013. júl. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!