Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után, ha valaki megőrzi a másiktól kapott emlékeket, akkor még szereti az illetőt?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom, hogy ha előhozza a régi emlékeket, akkor "visszasírja" az elmúlt időket. Vagy mégsem?

2013. júl. 8. 17:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Mégsem...
2013. júl. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Régen így voltam én is aztán, már csak ránézek pár ilyen tárgyra aztán eszembe jut picit a volt barátnő/im akiktől kaptam aztán ennyi ,de szerintem se jó dolog megtartani mégis megvannak.
2013. júl. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Amélia:) ***** válasza:
én megőriztem, de nem szeretem az illetőt már
2013. júl. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%
Én kivágtam mindent, de így is túl sokszor jut eszembe...
2013. júl. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem is van olyan cuccom, amit használok, és tuti nem pakolok el.

Gamer egér, Harcos pulcsi,eredeti CoD2, hangfal, stb, ezek használati tárgyak, és imádom őket. Ő is kapott, pl laptophűtő, ruhák, egér, ő se fogja, miért dobná, és vegyen újat?


18/L

2013. júl. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én most nemcsak a tárgyi emlékekre gondolok. Például levelek, versek...
2013. júl. 8. 17:16
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

amikor fiatalabb voltam, én is mindent kidobtam, ami az exbarátomra emlékeztetett. még a fényképeket is.

de volt egy fordulópont, amikortól valaki komolyan része lett az életemnek. akkor szakítás után már nem tudtam kidobni a dolgokat. ez nem azt jelenti, hogy mint férfit még szeretném, erről szó sincs. mint embert, igen, de szinte nem is tartjuk a kapcsolatot. egyszerűen csak nem akartam kidobni azt a pár évet az életemből, hiszen a részem lett bizonyos értelemben.

2013. júl. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenem megvan, amit tőle kaptam. Levelek is. El vannak téve. Első szerelmem, de még mint ember, barát is sokat tett értem, miért dobnám ki?
2013. júl. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

igen, valaki írt nekem egy verset, amit jól kidobtam, ezt viszont megbántam. pedig közöm sincs az illetőhöz már. de mégis nekem írta azt a verset, meg volt szerelmeslevél is.

na ezeket így utólag megbántam, mert mégis csak jó visszagondolni, hogy valaki szeretett, stb. akkor is, ha már nem érzek semmit.

2013. júl. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Baromság. Az ilyeneket nem szokás kidobni szerintem, csak ha nagy volt a harag. De nem csak így lehet elválni. A kiskori képeidet sem dobod ki, pedig elmúlt és nem jön vissza.
2013. júl. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!