Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítsak, vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak, vagy ne?

Figyelt kérdés
Öt éve vagyunk együtt, bár többször szakítottunk, mintha nem tudnánk elszakadni egymástól. Nekem komoly anyagi gondjaim vannak, egyedül álló anyuka vagyok, két kamasz fiúval, és jó ideje munkát keresek. Ő azt mondja, hogy azért nem tudja bevállalni velem az együttélést, mert mellettem nincs anyagi biztonság, és ha ő is kiesne a munkából, akkor teljesen ellehetetlenülnénk. Ez valóban igaz is, de azon gondolkozom, hogy ha találok magamnak munkát, és addig egyedül oldom meg az életem gondjait, bajait, akkor az hogy van, hogy amikor én vagyok bajban, akkor nem áll mellém, azért, mert ha ő volna bajban, én nem tudnék segíteni neki. Ez most csak valami hülye kifogás, vagy valódi probléma? Ti mit gondoltok? Szakítani viszont nem akar. Mikor felteszem a kérdést, hogy mégis mit akarsz tőlem, erre nincs igazi válasz. Egyszerűen nem tudom, hogy mit tegyek. Úgy érzem, hogy csak egy jó "lehetőség vagyok, amit kár kihagyni". Társnak nem, de mókának kellek. Szerintetek? Attól eltekintve, hogy "foglalt" vagyok, az életemet úgy élem, mint aki egyedül van, és nincs senkije sem. Lényeges dolgokban nem segít, azt mondja, hogy nem tudja bevállalni az én életem problémáit....

2013. júl. 9. 11:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem meik megyéből írsz?
2013. júl. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Fejér, de ez mennyiben változtatja meg a helyzetet? :)
2013. júl. 9. 11:36
 3/10 anonim ***** válasza:
Nemtudom mennyit sexeltek de lebet ezert van veled...:/ en hagynam a farncba es keresnek munkat es mikor kicsit egyenesbe josz akkor keressel magdnak olyan tarsat aki elfogad a ket gyerekkel es kesz veled egy csaladot alkotni:)
2013. júl. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 omba ***** válasza:

Elég hülye duma, ami azt illeti.

Nagyon szerethet ám, ha szó nélkül elnézi, hogy küszködsz, kívülről az "anyagi biztonság"-ából.


Egy párkapcsolatot azért ennél nagyobb elkötelezettség jellemez.

2013. júl. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hülye duma!! mond meg neki neked rendes kapcsolat kell. és szakítsatok.
2013. júl. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
így már semmi #1
2013. júl. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is hagy ott. Nem akar ez tőled semmi komolyat...
2013. júl. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A válás után felesben velem maradt a kislányom és az új párom is egy kislányt hozott + egy halom adósságot a kedves ex-férje után, de meg nem fordult a fejemben, hogy ezért csak dugni járjak össze vele. Nem tudom miben áll nálad a "nem tudok elszakadni tőle" de így olvasva neked ebből k.b. csak a látszat jut, hogy van valakid.
2013. júl. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igazából én sem értem magamat. Korábban egy ilyen szituban simán leléptem. Talán "öregszem". Magam sem tudom mi tart még mindig itt. De valahogy cserbenhagyva érzem magam, és ez fáj, miközben azt kapom, hogy én vagyok aki nem tudna kiállni a másik mellet, ha a szükség úgy hozná. Egyszerűen képtelen voltam kimondani, hogy legyen vége, pedig a józan eszem is ezt diktálja. Ha meg arra gondolok, hogy szakítok, úgy érzem szét szakít a fájdalom.
2013. júl. 9. 12:34
 10/10 omba ***** válasza:

Olvasd már el a saját szavaidal, kérlek:

"De valahogy cserbenhagyva érzem magam, és ez fáj, miközben azt kapom, hogy én vagyok aki nem tudna kiállni a másik mellet, ha a szükség úgy hozná."


Ebben a pillanatban ö NEM ÁLL KI melletted, - és te meg azon bánkódsz, hogy azt mondja, hogy majd valamikor máskor... te nem ÁLLNÁL ki mellette!


Igen, cserben vagy hagyva, de annyira nem öregszel, hogy dugni ne lehetne veled.

Ő erre használ.

2013. júl. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!