Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Barátnőm 5 év után szakított velem, azt mondja kicsit ellaposodott a kapcsolatunk, de ennek ellenére folyamatosan tartani akarja velem a kontaktot. Szerintetek mit akar?

Én szeretem, de ő azt mondja, hogy csak barátként tekint rám. Ugyanakkor folyton keres, találkozunk, hív telefonon, néha azt érzem nem biztos a döntésében. Bármi történik vele rögtön engem keres, hogy elmesélje, érzem rajta, hogy próbál közönbös lenni, de azt is, hogy féltékeny, ha olyan a szitu. Hagyjam a fenébe? F/25

Keress kérdéseket hasonló témákban: párkapcsolat, szakítás, barátság

2013. júl. 9. 22:29  Privát üzenet  

A válaszok

Hezitál. Változást akar, de veled akar lenni.

Ha lenne hirtelen egy csajod, az tuti hogy összeomlana.

Állítsd döntés elé.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont 2013. júl. 9. 22:30 Privát üzenet
hú de komolynak gondoljátok magatokat, párkapcsolatosdi címszó alatt :DDD ellaposodtál mint a palacsinta? :DDD romantikus csávó! :DDD

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont 2013. júl. 9. 22:32 Privát üzenet
Ő se tudja mit akar...!

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont 2013. júl. 9. 22:34 Privát üzenet

mivel régóta ismer, gondolom fontos neki a barátságod

de attól még nem feltétlen szerelmes beléd

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont 2013. júl. 9. 22:37 Privát üzenet
Gondlom arra vár, hogy vetted a lapot, hogy lapos a kapcsolat és például megpróbálod felpörgetni a dolgot és visszahódítani!? De ezek szerint nem vetted a lapot.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont 2013. júl. 9. 22:41 Privát üzenet
Barát, vagy még az se. Egy pótlék. Férfiként nem tekint rád, de ennyi év után gondolom nincs olyan ember aki ennyire közel állna hozzá bizalmilag. Igazából ebből érzelmi kihasználás lesz. Majd rájössz, ha már te sem leszel szerelmes belé

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont 2013. júl. 9. 22:41 Privát üzenet
ha barátként tekint, akkor mi a kérdés, talonban tart teljesen válaszd le és keressél Magadnak egy olyan lányt aki szeret, N

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont 2013. júl. 9. 23:23 Privát üzenet
kolosszus22 nevű felhasználó válasza:

Szakíts meg vele minden kapcsolatot, hagy szenvedjen! Most csak kihasznál, már nem akar tőled semmit, de lelki szemetesládának még jó vagy, na meg ha más nem jön neki össze, tartaléknak még ott akar tartani.

26F

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont 2013. júl. 10. 10:50 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lehord folyamatosan minden szarnak, azt mondja mindenki jobb nálam, de mégis hív, kéri aludjak vele, találkozni akar velem. Mióta nem vagyunk együtt 4lánnyal feküdt le. Ezt...
Miért akar csak folyamatosan smárolni?
Mit csinálnátok egy olyan pasival? , aki folyamatosan érzéséről "bíztosít" és üzenget, hogy állítólag szeret ám, de gyáva mint egy nyuszim pedig Zorro-t akar játszani:DD Pedig...
A barátnőm folyamatosan kavar, én még szeretem csak mindig azt mondja hogy szakítsunk utána meg újra össze akar velem jönni! és sokszor már nem tudom hogy mit csináljak. Szerintetek?
Mit tegyek ha a barátnőm folyamatosan együtt akar lenni velem és nem ad egy szabad percet se?
A barátnőmmel 8 hónap alatt folyamatosan találkoztunk elkísértem mindenhova és mindig puszilgattuk egymást. Mostanában nem akar nagyon puszit adni meg hogy elkísérjem valahova. Ez nem baj?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szakítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!