Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítani akarok a barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani akarok a barátommal, hogyan tegyem? (többi lent)

Figyelt kérdés
mikor még nem jártunk úgy érzem sokkal jobb volt minden. most 14 vagyok, ő 15 és olyan képeket küldözget viccből amin csak törölközőbe van, ott lent az takarja, és megkért engem hogy én is küldjek neki fehérneműs képet. visszautasítottam mert 14 évesen nem akarok ilyeneket csinálni. és szeretni sem szeretem. pár napja megismertem egy srácot. facebookon is sokat beszélünk, nagyon kedves meg normális is. és azt hiszem tetszik. de az ország másik felén lakik. a barátommal szerintetek szakítsak, egyel talán nem akarom megbántani mert a családunk ismerik egymást, meg minden nap találkoznánk is szinte. barátság nem tudom, hogy ebből lehetséges lenne ez után..segítségeteket köszönöm .

#barát #szakítás #szeretés #megismertem mást
2013. júl. 10. 13:06
 1/2 zoliba' ***** válasza:
nem szakítani kell,hanem közölni vele,h nálad még nincs uborkaszezon. Am ha ilyen miatt szakitanál vele,akkor nem szereted.és ha még ismerkedsz is,akkor pláne nem szereted. Ne kifogásokat keress és ne őt hibáztasd. Amúgy meg ha sexelni nem akarsz,akkor mit akarsz az ország másik végében?
2013. júl. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szakíts a legegyszerűbb módon: mondd el neki, hogy mi a baj, és hogy már nem érzed iránti úgy mint ahogyan eddig. 14-15 évesen még amúgy sem lehet nagyon komoly kapcsolatot létesíteni a másik féllel, meg amúgy szerintem 14 évesen még nem vagy érett a szexre. Úgyhogy hagyjad csak.


Attól meg, hogy mindennap találkoztok nem vagy kötelesek beszélgetni egymással meg stb. Én pl.: az előző barátommal akivel együtt voltam egy évig annyira csúnyán összevesztem, amikor elmondott mindenféle k*rvának (miközben ő csalt meg. de min1), hogy azóta még csak nem is köszönünk egymásnak. Csak elsétálunk egymás mellett és ennyi, mint két vadidegen, akik sosem ismerték egymást.


17/L

2013. júl. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!