Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nők! Ti mit tennétek/hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti mit tennétek/hogyan reagálnátok erre az esetre?

Figyelt kérdés

A sztori: (nem vagyunk összeházasodva,élettársak vagyunk,nem hivatalosan)


3 hónapja megtudtam,hogy a párom megcsalt,(4,és fél éve vagyunk együtt) egy munkatársnőjével......ahol éltünk,lakás teljes egészében az én lakásom,az én nevemen van,ő csak ideiglenes lakcímen van itt.


Én dolgoztam,ő viszont másfél éve munkanélküli volt!


Most jogokat követel,van egy nagy képernyős tv-nk,számítógép(amiről írok),közösen vett bútorok....stb


Azt mondta,fizessem ki a felét,én erre azt mondtam fizesse ki visszamenőleg akkor a rezsit,kaját...stb.

Semmi sincs a nevén....gy nem is kapott vissza semmit,szerintem jogos!

Megcsalt,plusz évek óta nem fizet semmit....


Erre azt mondja,mivel ideiglenesen van itt bejelentve,nem tehetem csak úgy ki...

Bátyám viszont eljött,és elég agresszívan(nem bántotta),jogosan rákiabált,hogy takarodjon a k..rvához!


Kérdés az lenne,jogosan tehetem ki attól,hogy neki ideiglenes lakcímkártyája van itt?

Kényszeresen kijelenthetem,ha magától nem hajlandó kijelentkezni?



2013. júl. 11. 17:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ki lehet jelentkeztetni.
2013. júl. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen tudsz rendőrt hívni ha nem megy el magától. Nem tud mit tenni vagy kérsz távol végzési papírt és soha nem mehet a közeledbe.
2013. júl. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
igen, megcsinálhatod
2013. júl. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Kérd ügyvéd,jogász,rendőrség segítségét!
2013. júl. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Remélem nem kell rendőri,ügyvédi segítséghez folyamodni,és sikerül megértenie hogy innen ő már semmit sem fog viszont látni.....elvolt tartva majd' két évig,örüljön neki szépen,és jogokat a ribinél követeljen,vagy az anyjánál,vagy ahol akar....húúh bocsi....
2013. júl. 11. 17:32
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Mint tulajdonos, jogod van kitenni. Ő csak be van ideiglenesen jelentve a címre. Én úgy tudom, még Ő sem kell hozzá, hogy kijelentsd!

Én albérletben laktam, a tulaj bejelentett engem, mikor elköltöztem, mondta, hogy majd kijelent :) Ennyi volt a sztori :) Mondjuk én nem követeltem semmit :D

2013. júl. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen!


Ha magától nem akar menni,önkormányzat,kényszerkijelentés,kitöltesz egy papírt!


Mit tennék?


kukás zsák,ha jó napom van,ruháit megkapja....ki a ház elé,

takarodó!

2013. júl. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Bátyám megfenyegette,hogy ha (ruháin kívül)

bármihez hozzáér,el lesz törve a keze.....de ez nem életveszélyes fenyegetés!


Anyós meg felhívott,hogy adjam oda neki az ő általa,meg a közösen vásárolt dolgokat!


Ideges lettem,és mondtam neki,h majd ha ő kifizette amit megevett,elhasznált vizet,áramot,+ internetet szint csak ő használta......

2013. júl. 11. 17:44
 9/19 A kérdező kommentje:

arról nem is beszélve,hogy az utóbbi időben én vettem ruháit,

dezodorait,parfümjeit...stb.

ezeket vigye,én úgysem használnám :D

2013. júl. 11. 17:46
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

"én vettem ruháit,

dezodorait,parfümjeit...stb"


Ezeket se kapná meg tőlem,van öcsém aki el tudná használni....


Anyósnak meg szépen megmondani,hogy eltartottad a szőrös

tökét,kopjon le,hívogassa az új ribit....hozzád semmi köze!!

2013. júl. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!