Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az, hogy nem jó a szex elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az, hogy nem jó a szex elég ok a szakításra? Több éves kapcsolatról van szó.

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt a barátommal, és már nagyon rég óta nem élvezem a szexet. Ő vette el a szüzességemet, és minden jól működik köztünk, nagyon szeretem, becsülöm őt, de hajt a kíváncsiság, hogy mással jobb lenne-e. Félek, hogy az idő múlásával csak egyre rosszabb lesz a dolog, és nem akarom, hogy 10 év múlva, már anyukaként jöjjek rá, hogy nekem ez már nem elég.

23 éves lány



2013. júl. 11. 22:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igaz.
2013. júl. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Próbáltátok különböző játékszerekkel, ruhákkal, egyebekkel feldobni, felpezsdíteni az együttlétet?
2013. júl. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 ASOT ***** válasza:
100%

Akkor tedd fel magadnak a kérdést, hogy képes vagy megpróbálni újítani újdonságot belevinni a szexbe akarsz e tenni érte van e kedved hozzá, vagy nincs.

Ha nincs vagy csak simán úgy érzed lusta vagy hozzá és jajj semmi kedvem...akkor nem kérdés...

2013. júl. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én is ezért szakítottam a barátnőmmel. Neki kellett volna 2 óra ahhoz , hogy elmenjen..kicsit meguntam már, hogy nappal meg menni. Lehet ez vicces ,de nem volt az abban a helyzetben. Még dolgozni se tudtam normálisan. 20/f
2013. júl. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Nem mindig kell megindokolni.A nem jo a szex nem tul jo szakitasi duma,mert frusztralhatja a baratodat,eleg annyi,hogy elni akarsz meg fuggetlenul.
2013. júl. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Soha nem volt jó ? Vagy mostanában változott ?
2013. júl. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Lehet, h mással jobb lenne, de nem működne semmi más, de lehet az is, h rosszabb lesz, vagy pedig jobb lesz minden téren.

Ezt előre nem tudhatod.

Mi változott, h most nem jó vele?

2013. júl. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"nagyon szeretem, becsülöm őt, de hajt a kíváncsiság, hogy mással jobb lenne-e"


A kettő üti egymást. Ha igazán szeretünk valakit, eszünkben sem jut azon filózni, hogy milyen lenne mással szexelni. Nem lehet, hogy ki akarod élni magad, és hajt a kíváncsiság, az újdonság?

Nem értelek téged, azt mondod szereted. Ha szereted, akkor miért nem beszélsz vele a szexről, miért nem mondod neki, hogy kicsim intenzívebben érints, tovább húzzuk az előjátékot, támadj le gyakrabban hirtelen, erősebben csináld, gyorsabban, lassabban, miért nem mondod el neki a fantáziáidat és a vágyaidat? Ha ő is partner ebben és szeret téged, akkor meg fogja adni azt amire vágysz, és ez nem jelenthet problémát!


21/l

2013. júl. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

3! igaza van

amúgy itt fogsz tartani a következőnél is egy idő után,

a leírásod alapján nem csak szexben van gond, hanem a kapcsolattal N

2013. júl. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha már eszedbe jut, hogy mással lennél, régen rossz. De neked kell eldönteni, hogy ér-e annyit a kapcsolat, hogy dolgozz rajta. Ha vele akarod leélni az életed, akkor érdemes. Ha biztos vagy benne, hogy nem, akikor hagyd az egészet és keress mást.
2013. júl. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!