Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az, hogy nem jó a szex elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az, hogy nem jó a szex elég ok a szakításra? Több éves kapcsolatról van szó.

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt a barátommal, és már nagyon rég óta nem élvezem a szexet. Ő vette el a szüzességemet, és minden jól működik köztünk, nagyon szeretem, becsülöm őt, de hajt a kíváncsiság, hogy mással jobb lenne-e. Félek, hogy az idő múlásával csak egyre rosszabb lesz a dolog, és nem akarom, hogy 10 év múlva, már anyukaként jöjjek rá, hogy nekem ez már nem elég.

23 éves lány



2013. júl. 11. 22:02
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Egyikőtök kérdezte, hogy csak mostanában lett-e rossz a szex. Nos, erre az a válaszom, hogy régebben sem volt már igazán jó, de most már nem is kívánom őt. Az is lehet, hogy velem van a baj.

Már nem szerelemmel szeretem, hanem csak mint embert, már nem izzik a levegő körülöttünk.

Érdemes egy máskülönben jó kapcsolatot a szerelem elmúlása miatt megszakítani? :(

2013. júl. 15. 14:39
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem érdemes megszakítani .
2013. júl. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem érdemes szakítani, mert lehet nem találsz jobb partnert.

A szerelem elmúlik, ha új kapcsolatot kezdesz, majd a következő pároddal is így lesz.

A láng visszatérhet, ezt több mint 3x ennyi együtt töltött év tapasztalatából írom. Izgalmassá kell tenni az együttléteket, és ezt nem csak a szexre értem.

2013. júl. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem érdemes szakítani mert a szerelem elmúlik és szereteté kell hogy alakuljon!


Ilyen alapon mindenki szakíthat aki szerelmes utána!

Mert a szerelem elmúlik és az élet is!



Légy boldog,sok sikert kívánok!

2015. máj. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!